Pudra, Fondöten, Kapatıcılar transparan pudra önerisi

yasmingncc

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2016
234
208
28
Selam arkadaşlar,
Geçen ay gratisten note markasının transparan pudrasını aldım yada temsilci öyle tanıttı diyeyim. Normal transparan pudraya;

Renginin beyaz olmaması eski tip normal pudralara benzemesi,
Transparan pudrada olduğu gibi toz şeklinde değil de kalıp olarak durması,
süngerle sürdüğünüz de transparan pudrayı sürdüğünüzde pişmesini bekledikten sonra süpürmesini yapılamaması,
Yüzde kalıp gibi durması,

Sebepleriyle benzemiyor.
Orta bütçeli tavsiyenizi almak istiyorum..

Max factor cream puff un transparan pudrası olması lazım bendekinin numara kaç bilmiyorum fiyat 60 tl falandı

Max factor pudra konusunda oldukça iyi bence

yine fiyatı beklediğimin üzerindeymiş ama.. bir süre önce işten ayrıldım harcamalara dikkat etmem gerekiyor. essence'nin varmış iyi diyolar ama kalıp gibimi tozmu anlamadım internetten bakıyorum bulamıyorum da..

Evet aslında pudralarda aldınmı 1 yıl gibi bir süre kullanma gibi bir durum var.. Hmm fikrimi bu değiştirebilir teşekkür ederim :)

Selam arkadaşlar,
Geçen ay gratisten note markasının transparan pudrasını aldım yada temsilci öyle tanıttı diyeyim. Normal transparan pudraya;

süngerle sürdüğünüz de transparan pudrayı sürdüğünüzde pişmesini bekledikten sonra süpürmesini yapılamaması,

Sebepleriyle benzemiyor.
Bence flormar terracota pudra almalısın mükemmel bir pudra

Konuyu araştırırken ne kadar alakasız sonuçlara vardığımı anladım. Online mağazadada dolaşırken transparan pudra alcam diye girdim note concealer alarak çıktım şimdi farkediyorum :KK70:

Yine rimmelin transparan pudrasını severek kullanırım fiyatı çok uygun.
Flormar looser da güzeldir, the balm ı da beğeneni var ama kullanmadım

Selam arkadaşlar,

Sebepleriyle benzemiyor.

Gosh'un Setting Powder isminde toz transparan pudrası var uygun fiyatlı ve işini güzel yapan bir ürün Gratis'te satılıyor indirimde denk gelirseniz deneyin derim.

X