Transferden sonra uçak yolculuğu

Cherry92

Aktif Üye
Pro Üye
18 Aralık 2023
1.831
3.359
Selam kızlar,

İyi pazarlar🌺

Yarın hayırlısıyla transferim var saat 13:00 gibi.

Tüp bebek için yurtdışından geldik ve salı dönmeyi düşünüyoruz. (Ertesi gün)

Doktoruma problem olurmu diye özellikle sordum ama hiçbir sorun olmaz uçabilirsin dedi. (3, 3.5 saatlik bi uçuş)

Transferden sonra uçakla yolculuk yapan oldumu?

Doktor etkilemez dedi ama ben bi tık kararsız kaldım.

Selam kızlar,

İyi pazarlar🌺

Doktoruma problem olurmu diye özellikle sordum ama hiçbir sorun olmaz uçabilirsin dedi. (3, 3.5 saatlik bi uçuş)

Hiçbir şey olmaz insanlar normal günlük hayatına devam ediyor transferden sonra. Olacağı varsa her türlü olur merak etmeyin. Allah hayırlı evlat nasip etsin inşallah 🙏

Selam kızlar,

İyi pazarlar🌺

Merhaba bende sizin gibi ayni durumdayim, nasil gecti diye ogrenebilirmiyim??

Korkmayın lütfen. İçinizi ferah tutun.
Bende çok endişelenmiştim ama şükür etkilemedi.
Bende transfer günü eve dönmek zorundaydım dün transfer oldum zaten günü birlik gittik sabah 5 te ankaradaydık günün yorgunluğu uçak rötarı derken eve dönüşümüzde sabah 4 ü buldu kafama takıldı bir sorun olmaz inşallah biraz da yürümek zorunda kaldım

Bende transfer günü eve dönmek zorundaydım dün transfer oldum zaten günü birlik gittik sabah 5 te ankaradaydık günün yorgunluğu uçak rötarı derken eve dönüşümüzde sabah 4 ü buldu kafama takıldı bir sorun olmaz inşallah biraz da yürümek zorunda kaldım

İçini ferah tut canım.
Bende çok ayakta kaldım yürüdüm ama şükür tuttu.
Beslenmene dikkat et bol bol su tüket.
Fazla yatma fazlada yürüme orta hareket et

İçini ferah tut canım.
Bende çok ayakta kaldım yürüdüm ama şükür tuttu.
Beslenmene dikkat et bol bol su tüket.
Fazla yatma fazlada yürüme orta hareket et
Çok teşekkür ederim içimi ferahlattın rabbim bağışlasın sağlıkla sıhhatle inşallah 🌸

Selam kızlar,

İyi pazarlar🌺

Valla ben sürekli yattım. Ama bir tanıdığım akşamına düğüne gidip oturmuştu.
Tutan tutuyor heralde

Yok mu vaktiniz hemen gitmeyin olmazsa

Çok teşekkür ederim içimi ferahlattın rabbim bağışlasın sağlıkla sıhhatle inşallah 🌸

İçin rahat olsun gerçekten. Tutacağı varsa tutuyor.
Ben kendim hiç öyle aman yatıyım aman birşey olur diye düşünüp yatmadım sürekli.
Benimle aynı gün transfer olan bi kız var konuşuyoruz. O sürekli yatmıştı mesela onda negatif oldu.
Herşey kısmet ama abartmamak lazım yatmayı ve endişelenmeyi.

Valla canım ben balkon yıkadım 15 kiloluk oğlum kucağımdan inmedi araba yolculuğu vs yapmak zorunda kaldım üçüz tuttu gerisini sen düşün

Valla canım ben balkon yıkadım 15 kiloluk oğlum kucağımdan inmedi araba yolculuğu vs yapmak zorunda kaldım üçüz tuttu gerisini sen düşün
Maşallah 🥰 ya evet bende öyle düşünüyorum ama bazı insanlar kafa karıştırıyor yok bir kaç gün dinlenmen lazımdı vs diye transfer sonrası yarım saat kalkmadım zaten sonra WC’ye gittim bir iki saat öyle hastanede kaldık sonra mecburen merkeze gittik yemek ye havaalanına gitmek için arabaya bin havaalanında da yürü derken haliyle yoruldum da ama sizin gibi düşünüyorum bende rabbimin takdiri 12 gün yatıp olmayanlar da var ölçüt değil bence de

Maşallah 🥰 ya evet bende öyle düşünüyorum ama bazı insanlar kafa karıştırıyor yok bir kaç gün dinlenmen lazımdı vs diye transfer sonrası yarım saat kalkmadım zaten sonra WC’ye gittim bir iki saat öyle hastanede kaldık sonra mecburen merkeze gittik yemek ye havaalanına gitmek için arabaya bin havaalanında da yürü derken haliyle yoruldum da ama sizin gibi düşünüyorum bende rabbimin takdiri 12 gün yatıp olmayanlar da var ölçüt değil bence de
İnanki yatmakla en ufak alakası yok. Ben nerdeyse hiç yatmadım yemek bulaşık çocuk derken fırsatım olmuyodu yeme içme konusunda da en ufak dikkat ettiğim bişey olmadı hatta transfer günü çok ağır grip oldum 3 gün öksürük vs çektim düşünsene bütün bunlara rağmen üçüzlere hamileyim. Vallahi mesele tamamen nasip meselesi olacağı varsa hiçbirşey engel değil

X