Toy poodle sahiplenmek

nurellate

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2022
27
15
29
Kızlar herkese merhaba toy poodle sahiplenmek istiyorum aranızda toy Poodle sahibi olan varmı varsa deneyimlerinize aktarabilir misiniz

Eklentiler

• 2633A5E9-1916-45A4-930F-6A34260E5929.jpeg
    2633A5E9-1916-45A4-930F-6A34260E5929.jpeg
    13,2 KB · Görüntüleme: 65
aynen alıştırmayla alakalı. evde gayet sevecen uslu. hatta arkadaşımın bebeği oldu sıkıntı yaşamadı bebeği onlardan daha çok sahiplendi. ev halkı dışında kimseyi bebişin yanına yaklaştırmıyo :))

Ne güzel 😍 peki onlar nerden sahiplenmişti güvenilir bi yerden sahiplenmek istiyorum bebeği kaç tane oldu sahiplendiriyolarmı peki?

kusura bakmayın geç yazıyorum malum iş ev vs. arkadaşımın patronunun köpeği idi patronu vefat edince almıştı. kısırlaştırdılar o yüzden bebeği yok. açıkcası pet shoplardan almanızı tavsiye etmem. hem etik bulmuyorum hem de hastalıklı olabiliyorlar annem öyle bir hata yaptı ve sonra yapılan tüm tedaviye rağmen öldü üzüntüsü çok ağır oluyor. sahiplendirme sitelerine bakın derim

Pet shoptan almaya ben de karşıyım ama maalesef bu cins köpekler kesinlikle ücretsiz verilmiyor sahiplendirilmiyor çok araştırdım internet sitelerinde ama yok Arkadaşınız gerçekten çok şanslıymış

merhaba biz yakın zamanda bir cockapoo aldık. cocker ve toypoodle yavrusu
toypoodle ı ücretsiz bulabileceğinizi sanmıyorum, bize 3000 euro bile diyen oldu.
muhtemelen toy poodledan biraz daha büyük olacak köpeğimiz, şu an 2,5 aylık
tuvalet meselesini çözmeye çslışıyoruz.
gündüz evde 6 saat kadar yalnız kakmaya alıştı
gece aynı odada ama yerde yatıyor

Pet shoptan almaya ben de karşıyım ama maalesef bu cins köpekler kesinlikle ücretsiz verilmiyor sahiplendirilmiyor çok araştırdım internet sitelerinde ama yok Arkadaşınız gerçekten çok şanslıymış
Pet shoptan almaya karşısınız ama cins olsun istiyorsunuz. Sahiplenmek istemek buna denmiyor ücretsiz cins köpek almak istiyor olabilir misiniz

Pet shoptan almaya karşısınız ama cins olsun istiyorsunuz. Sahiplenmek istemek buna denmiyor ücretsiz cins köpek almak istiyor olabilir misiniz
Cins köpekler sahiplenilmiyor mu sahiplenmek deyimi için illa da barınaktan ya da sokaktan mı sahipleniliyor örneğin cins köpeği olup doğuranlar sahiplendirebiliyor cins köpek istemem sizi niye enterese edip rahatsız etti anlamış değilim boş duyar kasmayın yeri burası değil çünkü

merhaba biz yakın zamanda bir cockapoo aldık. cocker ve toypoodle yavrusu
toypoodle ı ücretsiz bulabileceğinizi sanmıyorum, bize 3000 euro bile diyen oldu.
muhtemelen toy poodledan biraz daha büyük olacak köpeğimiz, şu an 2,5 aylık
tuvalet meselesini çözmeye çslışıyoruz.
gündüz evde 6 saat kadar yalnız kakmaya alıştı
gece aynı odada ama yerde yatıyor
Ne güzel 🥰

kusura bakmayın geç yazıyorum malum iş ev vs. arkadaşımın patronunun köpeği idi patronu vefat edince almıştı. kısırlaştırdılar o yüzden bebeği yok. açıkcası pet shoplardan almanızı tavsiye etmem. hem etik bulmuyorum hem de hastalıklı olabiliyorlar annem öyle bir hata yaptı ve sonra yapılan tüm tedaviye rağmen öldü üzüntüsü çok ağır oluyor. sahiplendirme sitelerine bakın derim
Anneniİz için üzüldüm … lakin bu cins bir köpüşün annesi olduğunuz için şanslısınız bana da nasip olur umarım 😘😘💕

X