Anket Tolga Çevik hakkında küçük bir soru

tolga çevik komedi dışında birşeyler yapsın

• yoo o nerden çıktı?

OY: 29 72,5%
  • evet artık onu ağlayan veya ciddi birisi olarak görmek istiyorum

OY: 11 27,5%

• Ankete Katılan
    40

fely

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2007
766
2
Merhaba arkadaşlar bugün Komedi Dükkanı'nın tekrar bölümünü izlerken birşey fark ettim.Tolga Çevik'i sürekli komik adam rolünde görüyoruz evet komedinin hakkını veriyor fakat ben artık bu yetenekli oyuncuyu farklı bir kişilikte görmek istiyorum siz ne dersiniz?​

bence çok başarılı,mimiklerini harika kullanıyor ve her rolün üstesinden son derece iyi geleceğine eminim

Haklısın ...Aklıma Şener Şen ve Perran Kutman geldi onlarda komedide çok başarılılarken ciddi rollerinde altından ustaca geldiler...Herkesin başarabileceği birşey değil Tolga Çevik'i de zamanla görürüz belki dener

hatırlarsanız daha önce şevval samın dizisinde oynamıştı..feride..ordaki karakteri çok berbattı..

Ben yıllar önce Yanılmıyorsam starda bir dizide görmüştüm
Şimdi bi araştırdım Aşk ve gururmuş dizinin ismi
Sürekli takip etmedim denk geldikçe bakmıştım bi kaç kez
Oradada dikkatimi çekmişti ve komedi dışında da gayet iidi

herkeste zaten bir dram havası var ekranda bırakın işin en zorunu yapıyorlar zaten...

Ben yıllar önce Yanılmıyorsam starda bir dizide görmüştüm
Şimdi bi araştırdım Aşk ve gururmuş dizinin ismi
Sürekli takip etmedim denk geldikçe bakmıştım bi kaç kez
Oradada dikkatimi çekmişti ve komedi dışında da gayet iidi

hatırlıyorum o diziyi. hatta orada kötü karakterdi.

evet çok başarılı bir oyuncu ve başka rollerin de hakkını vereceğini düşünüyorum. komedi evet de nereye kadar. umarım yakın zamanda iyi bir proje ile farklı bir rolde karşımıza çıkar.bu arada ben de atv de idi sanırım. şebnem dönmezli bir dizi vardı ölümsüz aşk diye ordan hatırlıyorum. dizinin jeneriğinde yıldız tilbenin çabuk olalım aşkım şarkısı çalıyordu.

hım bu arada eğer yazmazsam haksızlık olur dizide demet akbağ da rol alıyordu ve yazan da yılmaz erdoğandı 2003 de yayınlanmıştı.

drami herkes yapar onemli olan guldurebilmek bence ve tolga cevik bunu cok iyi yapıyor tvde yepyeni bişey yaptı ve cok da basarılı oldu, bence aynen devam... :içelim:

İyi bir oyuncuysa -ki ben öyle olduğunu düşünüyorum-
her rolün başarıyla latından kalkabilir.
ve izlenilebilir olur o hali de bence..

ben komedi dükkanını beğenmiyorum yani gelemiyorum espri anlayışıma mı uymuyır bilmiyorum komik gelmiyor..ama avrupa yakasında gerçekten çok beğeniyorum...çokta güzel yapıyor..bence drama türünde de altından başarıyla kalkabilir diyorum..çünkü mimiklerini iyi kullanıyor...

ben tolga çevik i birkaç sene öncesi kötü adam rolünde de izledim.star tv de bir dizide oynuyordu.hatta ilkkez orda görmüştüm onu.o rolünde hakkını vermişti ama şimdiki halini daha çok sevdim.

evet haklısın aslında.ama bu adamın sitesine giren varmı bilmem ama ben girdim.bir sürü ödül almış en iyi erkek oyunculuk ödülleri var.ama biz onu avrupa yakası ve komedi dükkanından biliyoruz sadece.ama her rolün hakkını verir diye düşünüyorum ben.

bence komedi işlerine ihtiyacımız var dizilerin hepsi drama.
onun komik hallerine alıştığımız için drama biraz garip gelebilir ben alışamam.
ama Tolga Çevik büyük bir oyuncudur gözümde belki yaparsa tutabilir. ama böyle devam etmeli ..a.s.

evet artık onu ağlayan veya ciddi birisi olarak görmek istiyorum

X