Tiroid biyopsisi sonrasi ağrı

aakk2667

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Eylül 2023
30
1
27
Kızlar ben 1 hafta once tiroid ince igne biyopsisi oldum fakat son 2 3 gündür nodulumun olduğu yerde bi ağrı hissediyorum boynumun arkasına kadar uzanan. Biyopsi olup böyle bi ağrı hisseden oldu mu. Benim nodulum çok büyük ameliyat olacağım 6.5 cm lik bir nodulum var acaba bu yüzden mi

Kızlar ben 1 hafta once tiroid ince igne biyopsisi oldum fakat son 2 3 gündür nodulumun olduğu yerde bi ağrı hissediyorum boynumun arkasına kadar uzanan. Biyopsi olup böyle bi ağrı hisseden oldu mu. Benim nodulum çok büyük ameliyat olacağım 6.5 cm lik bir nodulum var acaba bu yüzden mi
Evet normaldir tabi ki. Çok uzun sürüp artarsa görüşebilirsiniz tekrardan ama ağrı olması çok normal. Annem 1 haftadan fazla ağrısını çekmişti geçmiş olsun

Benim de bir haftaya yakın ağrıdı. İğne ile konu biraz zarar gördüğü için normal

Cevaplarınız için teşekkür ederim kanser olduğum için agriyormus
Öncelikle geçmiş olsun biyopsi sonucunuzda direk kanser teşhisi kondumu bende biyopsi verdim ve iki laboratuvar da bakıldı ama kesin teşhis konamadı ameliyat sonrası parça patolojiye gidince belli olacak ve bizde kanser ırsı teyzem dayım ve allah rahmet eylesin amcamda kanserdi

Geçmiş olsun usg de ne yazıyordu hatırlıyormusunuz

Öncelikle geçmiş olsun biyopsi sonucunuzda direk kanser teşhisi kondumu bende biyopsi verdim ve iki laboratuvar da bakıldı ama kesin teşhis konamadı ameliyat sonrası parça patolojiye gidince belli olacak ve bizde kanser ırsı teyzem dayım ve allah rahmet eylesin amcamda kanserdi
Kusura bakmayın ancak gördüm. Evet meduller karsinom teşhisi konuldu ama benim noduller çok büyüktü hatta şu an ameliyat oldum 2 gün oldu. Hayat kalitem aşırı derecede şimdiden degisti

X