Gebeliğe Hazırlık Testere Dişli Aslan Pençesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

hayatmavisii

Üye
Kayıtlı Üye
18 Ekim 2020
141
38
Merhaba kızlar, aranızda testere dişli aslan pençesini gebeliğin oluşması için kullanan ve olumlu sonuç alan oldu mu acaba?

Merhaba kızlar, aranızda testere dişli aslan pençesini gebeliğin oluşması için kullanan ve olumlu sonuç alan oldu mu acaba?
Merhaba. Ben şu an kullaniyorum. Daha 5 gun oldu adetin ilk gununden başladim genelde adetim ilk 2 gun az az kahverengi lekelenme ile başlar, 3,4,5ci gunler çogalir. Sonra da 8-9 gune kadar az az olurdu yine lekelenme tarzi. Ama bu ay ilk gunden normal oldu ve bugun beşinci gunum bitmek uzere bu benim için iyi birşey. Başladigi bittiyi belli oldu en azindan

Merhaba. Ben şu an kullaniyorum. Daha 5 gun oldu adetin ilk gununden başladim genelde adetim ilk 2 gun az az kahverengi lekelenme ile başlar, 3,4,5ci gunler çogalir. Sonra da 8-9 gune kadar az az olurdu yine lekelenme tarzi. Ama bu ay ilk gunden normal oldu ve bugun beşinci gunum bitmek uzere bu benim için iyi birşey. Başladigi bittiyi belli oldu en azindan
Süper çok sevindim adınıza.Ben adet düzeniyle ilgili değil gebelik için başladım umarım gebeliğe de yardımcı olur🙏🏻

Süper çok sevindim adınıza.Ben adet düzeniyle ilgili değil gebelik için başladım umarım gebeliğe de yardımcı olur🙏🏻
Ben de o niyetle başladim. Brokoli kürü de yapiyorum. Tuplerde zayif darlik vardi. Ilk gunlerden bu değişiklikler beni heveslendirdi açikcasi. Duzene girerse belki çocuk da olur

Canim ben islemden 3 gun sonra ağir virus oldum. Hatta kan değerlerim oyle bir düşmüsduki hastanede izole bir odada kaldim. Enfeksiyon kaparsa hemen gider demisdi doktor. O yuzden o ayi degerlendiremedik. Tedavi zamani çok ağir ilaçlar kullandim. Sonra da adetim gelmez oldu. 2 ayda bir anca geliyordu. O da ilaçla. Yani işe yaradigini anlamak firsatimiz olmadi
Ben de 3 ay önce çektirdim,tüplerden biri hafif tıkalıymış ve işlem esnasında açıldığı söylendi,rahim filmi sonrası hamile kalan çok olmuş diye okudum ama bize pek bi faydası olmamış sanırım ,inş bu ay güzel haberlerimizi alırız

Canim ben islemden 3 gun sonra ağir virus oldum. Hatta kan değerlerim oyle bir düşmüsduki hastanede izole bir odada kaldim. Enfeksiyon kaparsa hemen gider demisdi doktor. O yuzden o ayi degerlendiremedik. Tedavi zamani çok ağir ilaçlar kullandim. Sonra da adetim gelmez oldu. 2 ayda bir anca geliyordu. O da ilaçla. Yani işe yaradigini anlamak firsatimiz olmadi
Canım benim de olduğum ay kötü geçti enfeksiyon oldu bende de, antibiyotik kullandım maalesef o ayı zaten es geçtik,zaman geçtikçe insan daha da strese giriyor ne kadar düşünmememiz lazım desek de öyle olmuyor gün sayıyoruz resmen

Bende dün başladım fsh yüksekliği var hem onu düşürmesi hemde gebelik için. Tadı güzel. Adetimin sonunda lekelenme uzun sürerdi dün hemen kesti hoşuma gitti. Ne kadar kullanilicak 30 mu 21 gün mü?

Merhaba bende prolaktin hormonumu düşürmek için başladım. Ama başladığım günden beri lekelenme oluyor. Başlayalı 12 gün oldu..

Merhaba bende prolaktin hormonumu düşürmek için başladım. Ama başladığım günden beri lekelenme oluyor. Başlayalı 12 gün oldu..

Kızlar ben ibrahim saraçoglunun dediği şekilde yaptım. Benim prolaktin ilac kullanirken düşüyor, bırakınca çıkıyordu. Ben hem 2ay testeredişli aslanpençesi hemde 1 ay karabaş otu ictim. Yalnız karabaş kan inceltici olduğu için sonuna doğru burnum kanadı bıraktım. Ama Allaha çok şükür prolaktinim düştü. Allah bin kere razı olsun İbrahim saraçoglu dan. Allahım hepinize şifa versin.

X