Teraryum Tasarımlarım :)

cydnz_1

Guru
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2016
4.754
29.938
uzunca bir süredir aklımdaydı ve sonunda bir adım attım
yorumlarınızı bekliyorum

upload_2017-6-19_18-44-8.png

upload_2017-6-19_18-44-26.png

upload_2017-6-19_18-44-48.png

upload_2017-6-19_18-45-3.png

Ellerinize sağlık çok güzel olmuşlar.Bende yapmak istiyorum bunlardan.Uzuuunnn zamandır hep aklımda başlayamadım bir türlü :işsiz:

Ellerinize sağlık çok güzel olmuşlar.Bende yapmak istiyorum bunlardan.Uzuuunnn zamandır hep aklımda başlayamadım bir türlü :işsiz:
Aynen, biraz tembelliğimden:eek: birazda burada malzeme bulma sıkıntısı olduğundan bir türlü yapamadım, sen yap ben yine tembelim deyip hayıflanmaya devam edeyim bacım:bicak:

Aynen, biraz tembelliğimden:eek: birazda burada malzeme bulma sıkıntısı olduğundan bir türlü yapamadım, sen yap ben yine tembelim deyip hayıflanmaya devam edeyim bacım:bicak:

Bir site buldum başlangıç seti falan satıyor.Sipariş vereceğimde benimkide biraz tembellikten veremedim.Ama anlaştık bacım ben başlayayım sende görüp heveslenirsin belkim :KK19:

Bir site buldum başlangıç seti falan satıyor.Sipariş vereceğimde benimkide biraz tembellikten veremedim.Ama anlaştık bacım ben başlayayım sende görüp heveslenirsin belkim :KK19:

çook teşekkür ederim
o kadar zevkli ki anlatamam :) insanı rahatlatıyor.

ben de başlangıç seti ile başlamıştım :KK53:

Benim de birkaç denemem oldu ama sonrasında sukulentler ya çürüdü ya yaprağı döküldü ya da şekli bozuldu. :KK43:
Malzeme için internetten uygun fiyatlı bir site var mi tavsiye edebileceğiniz?
Ve de en önemli püf noktaları neler?

X