temizlik ürünleri satıyorum

profsleepbeauty

Üye
Kayıtlı Üye
31 Mart 2021
22
18
kızlar selamlar, elimde çok sayıda bulaşık tableti(finish), lavabo açıcı(cillit bang) ve prizli oda kokularından(airwick) var. bunları satmak istiyorum acaba burada satabilir miyim ilgilenen olur mu ya da ne önerisiniz dolap, gardrops gibi yerlere de satışa koyacagım sizden fikir almak istedim

kızlar selamlar, elimde çok sayıda bulaşık tableti(finish), lavabo açıcı(cillit bang) ve prizli oda kokularından(airwick) var. bunları satmak istiyorum acaba burada satabilir miyim ilgilenen olur mu ya da ne önerisiniz dolap, gardrops gibi yerlere de satışa koyacagım sizden fikir almak istedim
İlla burdan ihtiyacı olan çıkar diye düşünüyorum diğer uygulamaları da deneyebilirsiniz tabii

Kargo ücreti falan derken yine market fiyatına gelir burada ama ikinci el uygulamarından satabilirsiniz. L ile başlayan platformda çok var, elden teslim edersiniz hem

X