Temizlik önerisi

mokonoprensesi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Mart 2023
3
1
31
Merhaba hanımlar
Bu hafta pazartesi günü kayınvalidem bize gelecek. Kendisi tatlı bir kadın ama başak burcu. Masumlar apartmanı safiyeye yakın temizlik sevgisi var.
Bu ara çokça dizleri ağrıyor ama duramıyor da..

Evime geldiğinde temizlik yapmak zorunda kalmayacak şekilde evimi ince temizlemek istiyorum. Genel ve ince temizliği zaten yapıyorum ama bazen gözümden kaçan ince detaylar oluyor.

Bana öneri verir misiniz 🌷🌸 mesela şuranın düzenine de dikkat et işte şurayı temizlemeyi unutma diye. 💙

Merhaba hanımlar
Bu hafta pazartesi günü kayınvalidem bize gelecek. Kendisi tatlı bir kadın ama başak burcu. Masumlar apartmanı safiyeye yakın temizlik sevgisi var.

Evime geldiğinde temizlik yapmak zorunda kalmayacak şekilde evimi ince temizlemek istiyorum. Genel ve ince temizliği zaten yapıyorum ama bazen gözümden kaçan ince detaylar oluyor.

Bana öneri verir misiniz 🌷🌸 mesela şuranın düzenine de dikkat et işte şurayı temizlemeyi unutma diye. 💙
Canım sen ne kadar temizlersen temizle illaki bir yer bulacaktır benim annemde öyle. Kapının koluna dokununca 3 sefer elini yıkatan bi kadın. Sen içinden geldiği gibi temizliğini yap özellikle kayınvalidenin çok kullandığı yerler nerelerse oraları bi de o varkende dikkat et

Merhaba hanımlar

Damacana kullanıyorsanız onun pompası genelde kirli oluyor ben onu bide menfezleri görüyorum hep ama konu kv olunca evi en iyi şekilde de temizlesen illa bulacak birşey

Benim evime gelen herkes evi tekrar temizliyor maalesef, anneler buluyor bir şey muhakkak. Buzdolabı ve varsa kiler/erzak dolabı gibi şeylerin içi çok sırıtıyor bir toparlamak iyi olabilir dağınıksa. Benim aklıma gelmiyor ama aspiratöre çok takıyorlar 🥲

Merhaba hanımlar

Ayy bende de var başak burcu kv. Kendisinin sağlam zamanında buzdolabını balkonda hortum tutup yikamisligi varmış. O yüzden istediğin kadar temizle bulur onlar bişey 🤣

Ayy cidden yorumlara bayıldım 🌸 dediğiniz yerlere baya dikkat ettim. Damacana değilde arıtma kullanıyorum. Ay başka başka ne olabilir acaba

Ayy cidden yorumlara bayıldım 🌸 dediğiniz yerlere baya dikkat ettim. Damacana değilde arıtma kullanıyorum. Ay başka başka ne olabilir acaba
Priz ve ışık düğmelerinin etrafı da gözden kaçan ama çok kirlenen yerlerden. Bir de görünürde varsa çoklu priz içleri. Şahsen benim kaynana takıyor oralara 🤭

X