Telefon modeliniz nedir?

Telefon modelim?

• iPhone çeşitleri

• Samsung çeşitleri

• İxaomi Red Mi çeşitleri

• Huawei çeşitleri

• Vestel

• Diğer markalar

Oylama sonuçları oy kullanıldıktan sonra görülebilir.

Niloyatospikk

Believe in yourself
Pro Üye
23 Ocak 2016
30.559
46.086
Telefon modeliniz ve kaç yıldır kullanıyorsunuz bozulsa yine o modeli mi alırsınız? Ayrıca iPhone kullanınca bağımlılık yapıyor başka telefon kullanamıyorum diyenlerden misiniz?

1 yıldır ıphone13 kullanıyorum
Yoo ıphonedan baskasını kullanmam demem
Hatta xiaomı ,samsung gibi telefonların resım kamera cekımlerı daha güzel dıye dusunuyorum
Gecen evde sıvrı sınek var ..önce ne oldugunu anlamadım çekip arkadaşa atıcam yakınlaştırıyoum kesınlıkle odaklamıyor cekmıyor sınır oldum
Eşimin samsung feci yakınlaştırıp net cektı
30 bınlık telefon bir böcegi cekemedi😅😅

Telefonum Omix X5. Yeni çıkan modellerinden sanırım, eşim almış bana da. Çok şık gözüküyor, kulaklıkları da varmış sanırım kablosuz.

Telefon modeliniz ve kaç yıldır kullanıyorsunuz bozulsa yine o modeli mi alırsınız? Ayrıca iPhone kullanınca bağımlılık yapıyor başka telefon kullanamıyorum diyenlerden misiniz?
Senelerdir samsung note kullaniyorum, 4 sene fln gidiyor sonra o yılki çıkan modeli neyse onu alıyorum.

Ben ve eşim Omix kullanıyoruz. Bende X600 var eşimde X700. Memnunuz şimdiye kadar bir kere servise göndermem gerekti sadece o da halloldu gayet güzel çalışıyor telefonum.

iPhone kullanıyordum bozuldu, iPhone almaya para ayıramadım yazık günah çünkü. Oppo aldım sıkıntım yok, şimdi eşimin iPhone'unu elime alınca garipsiyorum. İnsan nelere alışmıyor ki emaan

İphone kullanıyordum küçük kız yere ata ata bozdu huawei aldım sağolsun 3.5 sene de onu da ata ata bozdu geçen hafta iphone 13 aldım😁😁😁

İxaomi redmi note 12 pro kullanıyorum eniştem telefon işinde onun tavsiyesi ile aldım bayıldım kamera süper ,ses kalitesi , hafıza (256 gb) çok olması benim için önemli, telefonun kendi özellikleri var acayip iyi yani iyiki de almışım umarım uzun süre gider iPhone'u oldum olası sevemedim bana göre değil en üst modeli bile olsa ilgimi çekmiyor samsung almayı düşündüm ekran hasas kolay kırılır dediler bide yeni çıkan poco markası iyiymiş baya ama

X