Göz Makyajı Tek tel kalan kaşlarım...

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

KarincaKadin

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2016
4.622
5.328
Merhaba arkadaşlar, her zaman kaşlarımi aldirdigim yere aldirmadim ve sonuç 1970ler tek sıra kaslarim var. Hizli uzatma yolu var mi bu işin:KK43:
Simdiden teşekkürler

kuaförler arasında nasıl böyle fark oluyor ben de anlamıyorum. Aynı sorundan muzdaribim valla kadın naptıysa kaşlarımı bile döktü verdiği şekil:mad: vazelin sür dedi bana kendisi ama denemek lazım

Bana da bir kuoför Arko krem sür demişti, şu bildiğimiz yağlı olandan. Hiç alışkanlık haline getiremedim, ama işine yarayanlar olmuş.
Her kaş aldırmışım da üstüne basa basa söylerim, çıkanları alın. Diplere girmeyin diye, yoksa sonuç incecik kaşlar oluyor genelde.

1 adet sarımsağı iyice ez içine 1 çay kaşığı saf zeytinyağ yada tatlı badem yağı karıştırıp kaşlarına sür olmayan kaşı Bile çıkartıyor

Hint yağı bir numara. En hızlı ve en güçlü etkiyi veren yağ bu. Akşamları yatmadan bir iki damla parmağınıza damlatıp kaş bölgesine masaj yapar gibi hafifçe sürün kaşların çıkış yönüne doğru.

Vitaminlerine baktir. Kuafor kaslarimin canina okumustu. Cinko takviyesi aldim gurlesti.

Şu kuaförlerin de elinin ayarı yok ya. Az kes dersin boyunu kısaltır, az al dersin Adile Naşit kaşı yapar, doğal makyaj dersin konsomatristen hallice çıkarsın, sade topuz dersin hiç birşey yapamasa üzerine sim döker :olamaz:

Geçenlerde ben de küt gibi bi model kestireyim dedim oğlan çocuğu gibi kaldım :KK12:

Normalde kalınsa kaslariniz 2 haftaya düzelir. Ben her hafta aldirrm. 1 ayda eski tek kas halime doncek kadar uzuyor. Bikere küsmüştü sarımsak süre süre kendine getrdm yine eskiye döndü :)

Sebi bebinin bı tarifi vardı kendisi çok memnundu... Bı ara bende denemek istiyorum ama hep havada kaliyor benimki ,fırsat bulamadım hiç... Ama tarifi veriyim size ,1 tatlı kaşığı aleovera jeli,1 tatlı kaşığı hint yağı,1 tatlı kaşığı tatlı badem yağı ve 1 ampul e vitaminini karıştırıp kas ve kirpiklere uyguluyordu ...

Hemen konuya girmek istiyorum. Kakao yağlı kremler kaş kirpik uzatıyor. Arkadaşlar ben çok uzun zamandır kaş kirpik için araştırmalar yapıyorum. Yağları sürmekten nefret ediyorum. Çünkü sürekli gözüme akıyor. Yakıyor ve yaşartıyor gözümü. Gece sürüp yatamıyorum yastığı batırıyor. Yani yağları sürmekten bıktım ve ne yapabilirim diye düşündüm. Kayısı çekirdeği kremi ve acı badem kreminden daha ucuzdu bu kakao yağlı krem. Madem kakao yağı kaş kirpik uzatıyor ben de gerçek yağ içeren emilmesi güzel olan bi krem almayı düşündüm. Bilindik bir markanın kremini aldım. 1 aydır gündüz ve akşamları kullanıyorum. Müthiş derecede kaşlarımı gürleştirdi. Kirpiklerimi uzattı. Benim kirpiklerim düz ve kısadır. Kendimi ilk defa böyle gördüm. Kaşlarımın boşluklarını hiçbir yağ dolduramamıştı. Bu kreme gerçekten bayıldım. Bir yere gitsem hep yanımda taşıyorum. Gece orda kalırsam süreyim diye. Eski bir maskara kabına boşaltmak istemedim. Onunla süremiyorum. Size tavsiyem, ben lip gloss şişesine boşalttım kremi. Şırınga yardımıyla ya da pipetle boşaltabilirsiniz. İnşallah yardımcı olabilmişimdir. Uzun tuttum hakkınızı helal edin ama bu konuda çok sıkıntılı olanları biliyorum. Ben de öyleydim. mutlaka öneriyorum. Hem akmıyor hemen emiyor :)

X