tegretol şurup

kelebek1979

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2020
1.447
1.301
44
merhaba,

çocugu epilepsi hastası oldugu için tegretol kullanan varmı acaba ?

100ml'lik tegretol şurup şişesinden bahsediyorum.

kaç yaşında çocugunuz, kaç senedir bu ilaçları kullanıyorsunuz. ve kullanım şekliniz nasıl acaba ?

tegretol kullanan varsa bilgi verebilirse çok ama çok sevinirim

16 aylik 2 ml ,1 ay sonra 3 ml yine 1 ay sonra 4 ml olarak kullanıyoruz şu an
merhaba, öncelikle çok geçmiş olsun. sizin çocugunuzda benimki gibi epilepsi sıkıntısı var zannederim. bu verdiginiz dozlar günlük mü ? biz günde 20ml kullanıyorum, biliyorsunuz şişe 100ml, ve 5 günde bir şişe bitiyor. çocugum 3.5 yaşında ve bu hızla gidersek yaş büyüyünce kutu yetmeyecek :KK43: birde kutuyu neden 100ml yapmışlar onuda anlamıyorum. birde siz sadece tegretol mu kullanıyorsunuz, yanında başka ilaç da varmı ? çok geçmiş olsun tekrardan

merhaba, öncelikle çok geçmiş olsun. sizin çocugunuzda benimki gibi epilepsi sıkıntısı var zannederim. bu verdiginiz dozlar günlük mü ? biz günde 20ml kullanıyorum, biliyorsunuz şişe 100ml, ve 5 günde bir şişe bitiyor. çocugum 3.5 yaşında ve bu hızla gidersek yaş büyüyünce kutu yetmeyecek :KK43: birde kutuyu neden 100ml yapmışlar onuda anlamıyorum. birde siz sadece tegretol mu kullanıyorsunuz, yanında başka ilaç da varmı ? çok geçmiş olsun tekrardan
Yanında bir de günlük 3 ml kepra veriyorum,

merhaba,

çocugu epilepsi hastası oldugu için tegretol kullanan varmı acaba ?

100ml'lik tegretol şurup şişesinden bahsediyorum.

kaç yaşında çocugunuz, kaç senedir bu ilaçları kullanıyorsunuz. ve kullanım şekliniz nasıl acaba ?

tegretol kullanan varsa bilgi verebilirse çok ama çok sevinirim
Bizde oğlum için kulanıyoruz malesef yaş büyüdükçe ilaçlar artıyor biz mutfak dolabının bir bolumunu sadece tegrat için ayırmıştık ama çok şükür geçen ay ilacı bıraktırdı doktor şuan gözlemliyoruz inşallah bir daha ihtiyaç kalmaz ilaçlara sizede gerek kalmaz çocuğunuz kaç yaşında şuan ve beyninde dalgalanma falan tespit edildi mi eeg sonuçların da bizimkiler hep öyleydi

X