Piercing, Hızma takmassam ne olur

darned

Bir kuş gelse yüreğimin ucuna konsa
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2009
4.158
2.085
merhaba kızlar alt dudağımı deldirdim bayağı oldu
ama benim hevesim hep üst dudak delimi ama gel gelelim şöyle bi sorunum var
dudağımdaki piercingim sol atta,sağ üstü deldirsem orda doğal benim var ama onu hep makyajla belirginleştirmek zorundayım.onu delebilirmiyiz diye sordum yapan yere hayır ya sağını ya solunu deleriz ama üstüne delim yapamayız dedi.
sol üstü deldirsem e altta zaten var bide sol kaşımda var iyice kalabalık durcak
sorum şu sol üstü deldirsem sağ alttakini çıkarıp arada dönüşümlü kullansam delikler ne kadar zamanda tıkanır yada tıkanırmı?
benim gibi kullanan varmı?
yada benimin üstüne dövme olurmu?

alt dudak özellikle yan tarafta olunca hic kapanmıyor ben üst dudağımın ortasını deldirmistim ama tam bi faciaydı

Benim kasimda vardi cikrattim bir kac gun sonra tekrar denedim ama kapanmisti bende arada takmak istyodum ama olmadi

Benim kasimda vardi cikrattim bir kac gun sonra tekrar denedim ama kapanmisti bende arada takmak istyodum ama olmadi
arkadaşımın kaşında var bazen aylarca takmıyor yine oluyor demekki iğneyle alakalı bişey bazı iğnlerin kalınlığı ince oluyor

Bilmiyorum valla 1 yil kullandim cikardim belkide 1 yil kisa bir sure ondan hemen kapnmistir bende anladim hemen kapnmasi ilginc

X