Makyaj Ürünleri Takma kirpik kullanıyor musunuz ?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Takma kirpik kullanıyor musunuz?

• Evet

OY: 4 23,5%
  • Hayır

OY: 13 76,5%

• Ankete Katılan
    17
bende kullanıyorum ama özel günlerde
tek tek kullanılanları denemedim hiç onlar daha kullanışlıdır belki ama şerit gibi olanlar işkence sanki gözümün önünde bir şey var gibi , bir de ağırlık yapması beni çok rahatsız etti , özel günlerde mutlaka kullaıyorum

Hiç kullanmadım, bu ipek kirpik denilen birşey duydum. açıkçası onu çok merak ediyorum. 6 aylık falan yapıyorlarmış. çok severim ben uzun ve çok olan kirpikleri :)

Takma kirpik, takma tırnak, silikon derken doğallığımızı kaybettiğimize inanıyorum. Yapaylığa hayır! :KK45:

Hiç kullanmadım, bu ipek kirpik denilen birşey duydum. açıkçası onu çok merak ediyorum. 6 aylık falan yapıyorlarmış. çok severim ben uzun ve çok olan kirpikleri :)
ben ipek kirpik taktırmıştım, şimdi birde kaş köntürü çıkmış kirpik gibi tek tek kaş yapışırılıyor, benim 1 ay bile kalmadı kirpiğimde ipek olanlar zaten takdırdığım srada düşenlerin yerine yenilerini taktırman gerekir demişti bana bayan (tanıdıkdı) belki rimel kullanmazsak daha uzun süre dayanır ama rimel sürüp temzlerken tek tek pamuğa geldiler

X