Takıntılarına Takık Tatlı Kaçıklar Topiği

Saydiklarinizin bi çoğunu bende yaşıyorum 🤣

Ben dolap düzeniyle kafayi bozmuşum..kazaklar tisortler tum giysiler mağazalarindaki gibi katlı ve ayni hizada olmak zorunda eger bozulmuşsa çıldırabilirim 🤣

He bide yanimda tırnak kesilmesine uyuz olurum..bende hic tırnak kesmem torpulerim🤣🤣

Bir insan bi kelimeyi yanlış söylüyorsa düzeltme takıntım var o sayılıyo mu? Ingilizcem mükemmel değil mesela ama ingilizce de düzeltiyorum.
Demindir dusunuyorum, agzini sapirdatan falan filan boyle takintilarim yok herhalde takintim yok sandim ama siz yazinca farkettim kelimeleri duzeltme huyum var benim ozelliklede ayni ortamda surekli bulundugum biriyse sinirimi bozuyo turkce yani defalarca duzeltsemde o ayni😁 mesela makbule ismini israrla makmule diye soyler.

Demindir dusunuyorum, agzini sapirdatan falan filan boyle takintilarim yok herhalde takintim yok sandim ama siz yazinca farkettim kelimeleri duzeltme huyum var benim ozelliklede ayni ortamda surekli bulundugum biriyse sinirimi bozuyo turkce yani defalarca duzeltsemde o ayni😁 mesela makbule ismini israrla makmule diye soyler.
Annemin köyünde akşam a ısrarla aşkam diyen bir sülale var. Karadenizliyiz biz. Kesinlikle böyle bir ağız böyle bir şive bir sey koca karadenizde yok. Bunlar böyle 🤦🏻‍♀️

X