El Sanatları takı asmak için önerisi olan var mı??

cilvenaz07

Guru
Kayıtlı Üye
24 Mart 2011
538
316
merhaba arkadaşlar...piyasadaki takı askılarını beğenmiyorum ve yetersizler benim için.
tv de bi ara mantar tahtalar var ya (işyerlerinde not asmak için olan) 'dan gördüm.
takı asmak için süper ama duvarda pek estetik durmuyor.
takı kutusunda birbirine karışıyor takılar.farklı fikirleri olan var mı?
şimdiden teşekkürler.

şahsen ben küçük askılardan alıp dolabıma yapıştırmıştım onu kullanıyordum
ama yetmedi mantar panoya iğne sapladım ona taktım bi kısmını da
bi de kupa askılığı gibi bişi vardı ona da koyuyorum

Forumde biri yapmisti, buz dolabi almis yaninda cikan o beyaz sey var ya,
ismi aklima gelmiyor, onu tek renk kumasla kaplamis, dolabindan taraf boydan asmis,
takilarinida igneyle o seyin uzerine tutturmus, cok duzenli olmustu..
Anlatamadim gerci ama, ins anlamisinizdir..

Forumde biri yapmisti, buz dolabi almis yaninda cikan o beyaz sey var ya,
ismi aklima gelmiyor, onu tek renk kumasla kaplamis, dolabindan taraf boydan asmis,
takilarinida igneyle o seyin uzerine tutturmus, cok duzenli olmustu..
Anlatamadim gerci ama, ins anlamisinizdir..

beyaz strafor:))

Bende bir cekmecemi iptalettim...beyaz kopuklerden vardi evde...ona kumasi kapladim...toplu igneleri sapladim..takilarimi ona diziyorum..cekmeceyi acinca guzel duruyor...

Bütün fikirleri vermişler arkadaşlar ama ben mantar olan panoya yapmıyorum çünkü duvarda hoş durmuyor çok şık bir yatak odasındaki duvarda öyle sallanan takılar..ben kendimce ayrı ayrı küçük kutulara koyup hepsini takı kutusuna atıyorum..

merhaba
ben küçük küpelerim ve küçük kolyelerim için çiçek demetlerinin etrafından çıkan tülleri kullanıyorum. o tüller sert oluyor. onlardan dolabımın ölçüsüne göre bi dikdörtgen kestim. etrafına kartondan çerçeve yaptım. ama karton çerçeveyi hem altına hem üstüne yapıştırdım ki tülü tutsun çıkmasın diye. alttaki kartona iğneler batırdım küçük kolyelerimi astım. tülede küpelerimi. bunuda dolabın içine monte ettim.
uzun ve ağır kolyelerim için ise ince uzun bir tahtaya hırdavatçılarda satılan kalcalardan çaktım. onuda dolabın içine monte ettim. böylece hem seçerken hemde alırken zaman kaybı olmuyor.
anlatamadıysam foto da koyarım.

Göz göz olan madlen kutularından kullanıyorum.

Ayrıca,bijuteriden boş yüzük kutusu rica etmiştim (çoklu olanlardan)

İmitasyon takıları bu şekilde çekmecede tutuyorum.

Diğerleri için kese ve mücevher kutusu kullanıyorum.

Açıkta asılı bırakmıyorum çünkü tozlanıyor veya matlaşıyor takılar.

X