tadellem'in baar yks

T

tadellem

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi tadellem
gerçekten çok mutluyum ideal kiloma ulaştım hemde aç kalmadan 11 aylık bi kızım var doğum kilolarım gitti ve bekarlığımdan daha zayıfım dışarı çıktığım zaman kimse kızım olduğuna inanmıyor herkez kardeşinmi diye soruyor ve kendime güvenim dahada arttı artık yaza çıtır olarak giricem darusı size kilo vermek aslın hiçte zor değil mutluyumm:hooray:

• Konu Sahibi tadellem
gerçekten çok mutluyum ideal kiloma ulaştım hemde aç kalmadan 11 aylık bi kızım var doğum kilolarım gitti ve bekarlığımdan daha zayıfım dışarı çıktığım zaman kimse kızım olduğuna inanmıyor herkez kardeşinmi diye soruyor ve kendime güvenim dahada arttı artık yaza çıtır olarak giricem darusı size kilo vermek aslın hiçte zor değil mutluyumm:hooray:

Tebrik ederim canım..a.s. :nazar:
bir ben başarsam şu kilo verme işini...:nazar:

• Konu Sahibi tadellem
ne şekilde zayıfladığınıda bizimle paylaşırmısın belki bize faydası dokunur:1rolleyes:

• Konu Sahibi tadellem
Tebrik ederim canım neLer yaptığını da yazarsan sevinirim ..a.s.

• Konu Sahibi tadellem
kızlar ben öncelikle çok güzel bi şekilde kahvaltımı yaptım kahvaltıdan önce birtane elma ve iki bardak su zaten o otamatikmen tokluk hissi veriyor (peynir zeytin yumurta 1 dilim kepek ekmeği ama ekmek sadece günde bir dilim) ara öğünlerde kayısı kurusu ve meyve çok kaçırmamak şartıyla çünki meymelerdede kendine özgü şekeri var mercimek çorbası sınırsız akşam sadece salata saat 6dan sonra sadece yeşil çay vede gün içinde içebildiğiniz kadar su. su.. kesinlikle tatlılardan hamur işlerinden uzak durun :a015:canınız çok isterse güzel günleri düşünün ve yemeyin küçük kaçamaklara sakın aldanmayın :eek:klava:çünki devamı geliyor umarım hepiniz idealinize ulaşırsınız kolay gelsina.s.

• Konu Sahibi tadellem
öncelikle tebrikler...darısı başımıza...kaç kilodan kaça düştün ayrıca spor yaptın mı

• Konu Sahibi tadellem
öncelikle tebrikler...darısı başımıza...kaç kilodan kaça düştün ayrıca spor yaptın mı

canım ben spor olarak sadece step twıst yaptım yemeklerden sonra yediklerimi yaksın diye zaten oda müthiş derecede bacak inceltiyor 58den 49 düştüm boyum 1.58 minyon tipli olduğum için bu halim bana çok yakişıyor:nazar:

• Konu Sahibi tadellem
Tebrikler tadellem. Bende de bi 10 kiloluk fazlalık var şu anda. Yaza çıtır olmak girmek istiyordum ama biraz geç kaldım galiba. Yürüyüşe yeni başladım. yediklerime dikkat ediyorum. ınş. 2 ayda bu fazlalıklardan kurtulacam. Ama kendime güvenim tam. ıstersem yapabileceğimi biliyorum.

• Konu Sahibi tadellem
Tebrikler tadellem. Bende de bi 10 kiloluk fazlalık var şu anda. Yaza çıtır olmak girmek istiyordum ama biraz geç kaldım galiba. Yürüyüşe yeni başladım. yediklerime dikkat ediyorum. İnş. 2 ayda bu fazlalıklardan kurtulacam. Ama kendime güvenim tam. İstersem yapabileceğimi biliyorum.

canım zaten herşeyin başı kendine güvenle başlıyor yani herşey beyinde bitiyor bence sen hiçte geç kalmamışın yaza kadar çok kilo verirsin yeterki iste bak gör ideal kilona ulaş kendine güvenin 10 kat artacak öptüm seni :1hug:

tebrik ederim seni
bende evlendigimde 52 kiloydum ama zamanla kilo aldım
hele en son tartıda 65 i görünce çok kızdım kendime ve hemen başladım diyete.lahana çorbası ve suyunuda içiyorum.inşallah bu defa başarıcamhihoyyyt

tebrik ederim seni
bende evlendigimde 52 kiloydum ama zamanla kilo aldım
hele en son tartıda 65 i görünce çok kızdım kendime ve hemen başladım diyete.lahana çorbası ve suyunuda içiyorum.inşallah bu defa başarıcamhihoyyyt

aayy sende kendımı gordum evlendım kıyafetle 52 kg sonra 3 ayda 60 kg 1 senede 65 kg oldum suan 1.5 senelık ewlıyım çok kotu oldum moralım bozlluyoooo
ama karar verdım dıyetteyımmm 24 nısanda 58 kg olacagım hedefler ufak ufak gıdıyor
19 ocakta dıyette gırdım 64 e dustum en en son 24 mart sabahı karar verdım
24 mart---63.8 ıle basladım
31mart---62.50 (1hafta sonra )
2 nısan --62.2
7 nısanda tartılmadım ama hedefım kılo vermek 19 mayısta 55 kg olsam yeter
hergun 1 saat yuruyorum
haftasonu yuruyemıyorum haftanın en az 4 gunu yurume ınsalah verırım çok ıstıyorum :KK43:
:enbuyukkk:

amannnn tadellemmm bu haksızlık yaaaa 58 kiloyumu taktın bu kadarr biz ne yapalım o zamannnnnnsenağlama

ne güzel..
darısı başımıza

öncelikle tebrik ediyorum seni ne güzel başarabilmişsin bende başladım diyete yaklaşık 10 gündür yürüyüşle birlikte 5 kilo verdim çokmu hızlı gidiyorum nedir sen kaç ayda verdin 11 kiloyu yazmamışsında merak ettim birde sınırsız mercimek çorbası içtim yazıyor acaba bu bildiğimiz kırmızı mercimek çorbasımı düdüklüde yaptığımız sen yağsız tuzsuzmu yaptın yazarsan sevinirim çünkü mercimek çorbasını çok seviyorum ama şimdi diyetteyim kilo alırım diye içmiyordum cevap yazarsan sevinirim

bende bır zamanlar 55-56 kıloydum.sonra problemlerım oldu ve deprosyona gırdım ılac kullandım.ve bıraktıgım andan bu yana 2 yıl olacak yaklasık 15 kılo aldım.hıc bır kıayafetım tam gelmıyo oturup aglıyorum yenı aldıklarımda yakısmıyodu :KK43:(( tartıda 70 ı gordum ve ınananamadım......hep bı mucıze sıhırlı degnek bekledım zayıflamak ıcın cunku hayaım boyunca dıyet yapan bı ınsan degıldım donem donem ıstahım acılır sonra kapanır bırden kılo verırdım hep bunu bekledım.ama okul bıttı ewdeyım hareket yok ısyerınde masa bası calısma falan ıstah masallah sonuc felaket yanii.goren arkadaslarımın gozlerıne ınanamaması ne kadar kılo almıssın deyıp sok gecırmesı de cabası :KK43:(( neyse 3 ay once spora yazılmaya karar verdım yedıklerıme bıraz dıkkat ettım sımdı 66 kıloyum ama vermem gereken bı 10 kılo daha var suanda spora devam edıyorum yuruyuse basladım ama yedıklerıme fazla dıkkat edemıyorum...ve moralım bozuluyor. erkek arkadasımla nişan-söz yapıcaz sırf bu yuzden ertelıyorum :KK43:( umarım hepımız zayıflarız cook cook ıı anlaıyorum bu duyguyu

Bende yavaş yavaş veriyorum, ama spor yapamıyorum iş çıkışı yürüyorum biraz o kadar, eskiden öğrenciyken akşamları spor yapardım 50 kiloydum, şimdi o enerjiyi bulamıyorum kendimde, evlenince sorumluluklar çok artıyor hele çalışan bir bayansanız.

haklısın evlenince ve çocuk da olunca o eski sporları yapmaya vakit bulunmuyor..öğrenciyken ben de 50 kiloya geldiğim zaman kendimi spora verir yine 48 e düşerdim..54 le evlendim 58 le hamile kaldım 78 le doğuma girdim 74 kilo ile doğumdan çıktım..oğlum 11 aylık şu an 65 kilo oldum diye sevineceğim aklıma bile gelmezdi ama naparsın her şey oğlum için..kurtulacağım bu fazlalıklarımdan..

arkadaslar ben 1.62 boyunda 66 kg ım. 3 gundur sabah ve aksam olmak uzere )= 4 sabah 4 aksam ) toplam 8km yuruyorum.(yaklasık 2 saat) onun dısında haftada 3 gun 1.5 saat spor yapıyorum.bunun dısında aksamları 6 dan sonra yememeye ozen gosterıyorum.bol su ıcıyorum.eskı kıloma donmek ıstıyorum.sızce basarırmıyım . bu yontemle 1 ayda kac kılo verebılırım sızce

arkadaslar ben 1.62 boyunda 66 kg ım. 3 gundur sabah ve aksam olmak uzere )= 4 sabah 4 aksam ) toplam 8km yuruyorum.(yaklasık 2 saat) onun dısında haftada 3 gun 1.5 saat spor yapıyorum.bunun dısında aksamları 6 dan sonra yememeye ozen gosterıyorum.bol su ıcıyorum.eskı kıloma donmek ıstıyorum.sızce basarırmıyım . bu yontemle 1 ayda kac kılo verebılırım sızce

canım eğer gerçekten karaylıysan ve bu şekilde devam edersen ayda bi 3-5 kilo gider bence :lepi:

X