Vücut Kremleri Ta-ze (Tariş-Zeytinyağ) Ürünlerini Kullanan Var mı?

Vücut kremleri, losyonlar

kahvefincanxix

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2007
400
10
slm. arkadaşlar Tariş in şampuan, krem, losyon.. gibi ürünlerini kullanan oldu mu? Tamamen doğal olduğu söyleniyor..

İlgilenme sebebime gelince; son zamanlarda banyodan sonra 3-4 damla zeytinyağını (Aydın'dan hediye gelen ev yapımı:dilcikar:) sulandırıp yüz, boyun ve ellerime nemlendirici niyetine sürüyordum...gördüğüm kadarıyla cildim sanki daha bir sıkılaşıp gençleşti..saf zeytinyağını ararken Ta-Ze ürünlerini gördüm, kullanan varsa onlarında fikirlerini öğrenmek istiyoruma.s.

geçen gün teyzemde bunun bi sabunu var yanlış hatırlamıosam adını ellerimi yıkadım acayip güsel yaptı ve süper nemlendirdi ellerimi yıkadıkça yıkamak nistedim :)

onu değil ama kırlangıç zeytinyağı sabununu kullandım.çok memnun kaldım.yumuşacık ve daha net bir cildim oldu.cilt tipim karma,bana çok iyi geldi.
sadece yüzüm için kullandım,vücut için de iyi olabilir.
2 haftadır kullanmıyorum,üşenmeyip düzenli kullanmaya başlıyorum tekrar.tavsiye ederim,ucuz zaten bence denemekten zarar gelmez

slm. arkadaşlar Tariş in şampuan, krem, losyon.. gibi ürünlerini kullanan oldu mu? Tamamen doğal olduğu söyleniyor..

İlgilenme sebebime gelince; son zamanlarda banyodan sonra 3-4 damla zeytinyağını (Aydın'dan hediye gelen ev yapımı:dilcikar:) sulandırıp yüz, boyun ve ellerime nemlendirici niyetine sürüyordum...gördüğüm kadarıyla cildim sanki daha bir sıkılaşıp gençleşti..saf zeytinyağını ararken Ta-Ze ürünlerini gördüm, kullanan varsa onlarında fikirlerini öğrenmek istiyoruma.s.
Yazın tatilde Tariş in zeytinyağını sprey şeklinde olan yanımda götürdüm ve after sun gibi bakım olarak sürdüm ara ara Migrostan almıştım.Zeytinyağı zaten çok faydalı birşey cilde nem veren besleyen memnun kalmamak mümkün değil -nemsizlikten şikayetçi biri olarak-:),sevgiler 🌺

X