sürekli yemek yediğim için çok mutsuz oluyorum.mutsuz oldukça yemek yiyorum..

beyinobezi

2. üyelik sebebi ile profil pasif edilmiştir.
2. Üyelik !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2017
11
3
34
merhaba arkadaşlar..

bana göre çok büyük derdim var..muhtemelen boğazını tut yeme bu da dert mi diyeceksiniz.ama beni sanırım en çok benim gibi yaşayanlar anlar:KK43:

uzun zamandır diyet yapıyorum 3 yıl olacak..nerdeyse 98 kg dan 70 li rakamlara kadar indim..sonrasında 78 79 geri çıktım..sürekli bir diyet psikolojisi vardı hep..ama bu kadar sıkıntı yapmıyordum nerdeyse her hafta 1 kg veriyordum..

son 5 aydır o kadar kötü hissediyorum ki kendimi..sürekli bişeyler yemek istiyorum sürekli..spor yapıyorum ara ara 8 lere çıkmadım bu sayede ama yine 78 kiloyum..kafayı yicem zihnimde sürekli diyet,yemek yemek..hep bu kısır döngü..nereye gitsem yemek yemeyi düşünüyorum acaba ne yesem diye..
her gece şiş karınla yatağa giriyorum karnıma ağrılar giriyor yine de yemeye devam ediyorum uyuyana kadar..insan canı acıyana kadar yemek yer mi?ben yapıyorum..

her hafta farklı diyete baslayayım diyorum..işveç,dukan ne bulduysam..sonra diyetisyene mi gitsem diyorum bi ton para bayılıyorum..hatta su unlu olan 40 kg nasıl giderin diyetisyenine gittim en son tonla para verdim yine çöp..

sabah başladığım diyeti iki büyük gofretle su an bitirdim..oturup ağladım..dün akşam da nasılsa yarın diyetteyim diyip iki hamburger yedim..işin kötüsü aç olmadığım zamanlar bile yemek yeme isteğim.her gün yarın diyet yapıcam diyip daha çok yiyorum..ertesi gün yine aynı basiretsizlik..

mutlu giden bir ilişkim var yemek yedikçe mutsuz oluyorum ve saçma sapan şeyler için erkek arkadaşımla tartısıyorum..bu yaz sonu nişanlanma ihtimalim var düşününce daha da stres oluyorum.hayatım boyunca zayıf olmadım..istersem olacağını da biliyorum.ama nedense elimi kolumu kaldıramıyorum o kadar kötü hissediyorum ki kendimi..hayatımın odak noktası oldu bu..inanılmaz mutsuzum..

diyetisyenlere döktüğüm paraların haddi hesabı yok..şimdi terapiye gidiyorum yeme bozukluğu için kadının verdiği listelerede pek uyamadım..nasıl yapacağım bilmiyorum..boğulacak gibi hissediyorum.

fevzi ozgonulun kitabını alsanıza, beden aklıyla zayıfla, tatlı ve ekmek yemeyince tatlı krizinin geçeceğini soylüyor ve benim oyle oldu, krizlerim durdu, ekmek yerine ceviz fındık felan yiyorum , ekmek ve tatlı aclık ve tatli krizi yapyor

Dısarı cikinca yaniniza para almayin. Para olunca gidip fesfut yiyosunuz abur cubur yiyosunuz. Sizin gözünûz ac karniniz deil.
Kac yasindasiniz acaba merak ettim. Ayrica cok yiyin, ama saglikli seyler yiyin. Bol su icin. Hem ben oyle zayiflamak icin
Diyetisyene gitmeyi mantikli bulmuyorum. Hersey kafada bitiyor. Benim arkadasim 6 ögûn yiyerek 75 kilodan 67ye indi sayemde ama ben diyetisyen deilim.

X