Mutfak Dekorasyonu Sürekli üretimde olan mutfak araç gereçleri

hamilinsan

Ya Baki, Ente'l Baki
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2016
267
168
31
Ben parçası bozulan yemek takımı vs. olayına çok sinir oluyorum arkadaşlar, Paşabahçe nin diamond serisi sürekli üretimde olacakmış diye bir şeyler duydum ama ne kadar doğru bilmiyorum. Acaba yemek takımı serisi gibi sürekli üretimde olacak seriler de var mıdır? Fikri olan aydınlatırsa çok sevinirim. Mesela bir tabak mı kırıldı, aynısından beşli altılı alabileyim istiyorum. Böyle bir şey düşünülmüştür herhalde?

Ben parçası bozulan yemek takımı vs. olayına çok sinir oluyorum arkadaşlar, Paşabahçe nin diamond serisi sürekli üretimde olacakmış diye bir şeyler duydum ama ne kadar doğru bilmiyorum. Acaba yemek takımı serisi gibi sürekli üretimde olacak seriler de var mıdır? Fikri olan aydınlatırsa çok sevinirim. Mesela bir tabak mı kırıldı, aynısından beşli altılı alabileyim istiyorum. Böyle bir şey düşünülmüştür herhalde?
Tek tek satilan modeller var. Yillar yıllar boyu uretimde kalir mi bilmem ama birçok marka tekli ürünler uretiyor. Omur boyu kirilani tamamlayayim derseniz ikeadan takim olusturun. ikea ayni ürünü yıllarca üretiyor.

Evet Ikea mantıklı ben de öyle düşünüyordum. Başka markalar da olsa keşke hatta bunun için girişimci bile olunur bence :halay:

Ama ikeada yemek takımları da pek sade :KK64: başka bilen duyan var mıdır öyle acaba biraz süslü cicili olup da sürekli üretim olan marka modeller

Evet Ikea mantıklı ben de öyle düşünüyordum. Başka markalar da olsa keşke hatta bunun için girişimci bile olunur bence :halay:
Renk değiştiriyor onlar da. Model aynı ama benim üç dört sene önce aldığım renk şuanda yok. Konu sahibi hayat çok kısa. Bu kadar ayrıntıyı dert etmeyin giden gitsin kalan sağlar bizimdir. Yeter ki ağzınızın tadı yerinde olsun.

Renk değiştiriyor onlar da. Model aynı ama benim üç dört sene önce aldığım renk şuanda yok. Konu sahibi hayat çok kısa. Bu kadar ayrıntıyı dert etmeyin giden gitsin kalan sağlar bizimdir. Yeter ki ağzınızın tadı yerinde olsun.
Yok ayrıntı değil takım bozulması yüzünden huzursuz oluyorum sanırım mükemmelliyetçiyim biraz maalesef, tüketim çılgınlığına da karşıyım bence bu tarz şeyler hep insanların yeni takımlar yeni şeyler alması için yapılıyor. Teşekkür ederim canım:KK15:

X