sürekli dişerimi sıkarak uyanıyorum:((

berrindogruer

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2020
3
0
46
stresli bir hayatım olduğu için geeleri sürekli çene ağrısı ile uyanıyorum... sanırım psikatriye gitmem gerek veya başka önerisi olan var mı ?

Mükemmeliyetçi misiniz?😊Ve otoriter...
Gece uyurken silikon plaklar var onlardan kullanabilirsiniz. Tabii önceliğiniz bir uzman görüşü olsun.

stresli bir hayatım olduğu için geeleri sürekli çene ağrısı ile uyanıyorum... sanırım psikatriye gitmem gerek veya başka önerisi olan var mı ?
eğer öyle bir durumun varsa bir diş hekimine gidip durumunu anlatmanı öneririm.. Gece uyurken takabileceğin bir aparat verir sana rahat edersin

psikiyatriler ilaç odaklıdır öncelikle psikoloğa görünmeni tavsiye ederim. eğer acil çözüm istiyorsan doktara git ve aparat alabilrsin psikolog ya da yaşam koçuna danışabilirsin bence

4 yıldır ugrasıyorum bruksizmle plak, terapi, psikiyatri hiçbiri fayda etmedi, tek care botox diyolar o da 6 ayda bir yaptırmak lazım ve de çok riskli.. Bu sekilde de disler kırılıyor ve çene asırı kas yapıp yüz yapısını bozuyor.. Çareyi bulana da hiiiç rastlamadım:KK43:

Bir dönem Gece plağı ve psikyatris ilaclar kullanmama rağmen hiç faydasını görmedim.Bana kalırsa bir insan dişlerini sıkıyorsa büyük küçük aynı .Benim oğlumda ,eşimde dişlerini gıcırtatıyor biraz genetikte olabiliyor.Gece plaklarıyla uyumak bir işkence..Ben çope attim ağızda plakla uyumak insanı sinir ediyor.

masseter botoks yaptir ya da gece plagi kullan yoksa dislerin zarar gorur ve yanak kenarlarinda sisikler olur kilolu degilsen bile yuzun sisko durur

X