sürekli aynı yerdemisiniz?

iyivakit

Nirvana
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2006
159
2
48
bayanlar hiç kendinize acaba bu monotonluktan kurtulmalı kendimi farklı beklentiler farkı tatlar yaşatmalıyım dediğiniz oldu mu?Bence olmalı standartları yaşamayım arkadaşlar sürekli değişim gelişim içinde olun ve çevrenizide buna dahil edin çok eğlenceli ve hayat daha zevkli bir hal alıyoooo.

bence de yenilikler güzeldir...değişimde iyi yöndeyse güzeldir..
mesela ? neyi kastediyorsunuz ? siz örnekler verseniz, kendi fikirlerinizi paylaşsanız

doğru fakat..hayatta değişmesi gereken şeyler olduğu kadar değişmemesi gereken şeyler de var ..herşeyi değişim kapsamı içine alamayız

ben ancak sosyal açıdan degişimden yanayım mesela yeni uğraşlar hobiler gibi...

Ben katılıyorum sana iyivakit.Yaşam monotonlaşınca insan hayattan zevk alma duygusunu kaybediyor malesef.Değişik uğraş ve hobilerle canlılık katınca insan kendini daha iyi hissediyor.

Değişim yapmak iyidir ama hobi olarak sosyal aktiviteleri değiştirerek arkadaşında dedği gibi değişmemesi gereken şeylerde çok hayatta bazı şeyler olduğu gibi kalmalı

Iyivakirt haklisin monoton yasamamali insan, hergun ayni seyleri yapmak insani robot gibi yapiyor, yerine gore hayatimiza renk katmaliyiz, kimse bize bunu gumus tabakta sunmuyor, kendi kendimize degisiklikler yapmaliyiz, hobilerimizi gelistirmek, bir ugras bulmak hayata canlilik vermek gibi, calisan bazi bayanlarda onlarda hergun is ev hayati monoton hayat yasiyor, ozellikle calismayan bayanlarin hayati ister istemez monotonlasiyor, buna firsat vermeden kendimizi yenilememiz gerekli, herkesin zevki farkli tabiki encok sizi ne rahatlatiyor onu yapin, ben arkadasimla hergun bulusup bir kahve mutlaka icerim ama degisik yerlerde, sonra kendimi daha canli hissediyorum, yoksa robot gibi evde is yapip duruyordum,

ya acaba şikayet ettiğimiz monotonlugu biz mi yaratıyoruz yoksa olması gereken mı yada mecbur olduklarımız mı,
neden kurtulamayız bu monotonluktan,bilen varmıı? ben çok sıkıldımdaa

X