Sürat Kargo İzmir Altınyol Mikro şubesin

edanaz

Nirvana
Kayıtlı Üye
31 Mart 2007
4.676
5.207
İnstsgram üzerinden bir firmadan alışveriş yaptım, sürat kargo ile gönderildi. Tatile çıkacağımız için biz evde yokken gelirse kargo geri gitmesin diye annemin ev adresini verdim. Tahminimden erken geldi kargo. Kapıya yaklaşmadan alelacele teslim etmiş kargo elemanı. Kargo teslim ederken ad soyad yada TC no sorulur, hiç bişey sormadan paketi ikiye katlamış şekilde annemin eline tutuşuruz gitmiş kargo elemanı. Annemin arkasından seslenmesine rağmen durmamış. Kargo açık ve içinden fatura ile 6 adet ürün alınmış. Resmen çalınmış. Kargoda 3 kg yazdığı halde ağırlık sadece iki adet tişört var ve mümkün değil 3 kg olması. Defalarca sürer kargo müşteri hizmetlerini aradım, mail attım hiçbir şekilde dönüş yapmadılar. Şikayetvar sitesine yazdım ve aramaya başladılar. 3 haftadır uğraşıyorum en sonunda şubeye gidip tazmin formu doldurdum. Tekrar aradılar fatura istediler, kargodan çıkmadığını, eksik ürünlerimle beraber faturanın da alındığını söyledim. Alışveriş yaptığım site faturanın resmini çekti gönderdi bana. Ben de fatura resmî, sipariş sayfası ekran görüntüsü, sürat kargodan gelen sms ler, bankadan gelen yaptığım ödeme ile ilgili SMS, banka hesabımdan ödeme yaptığına dair ekran görüntüsünü sürat kargo tazmin kısmına ulaştırdım. Artık eksik ürünlerin parasının hesabıma yatmasını bekliyorum. Arkadaşlar siz siz olun haksızlığa susmayın, şikayetvar sitesinin yaptırımı gerçekten çok güzel. Hakkınızı bırakmayın. Ben üç haftadır uğraşıyorum ve zararım tazmin edilince sizlere bilgi vereceğim.

X