Su orucuna başlıyorum

karadulunsarkisi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2017
3
3
36
Pazar saat 21.00 da başlamayı düşündüğüm 21 günlük su diyetinde yaşadığım deneyimleri paylaşmak ve motivasyon kaybı gibi durumlarda dertleşmek, kendimi motive etmek için bu başlığı açmış bulunmaktayım.
İlk paylaşımım kilo boy ve ölçümleri oruç günü güncelleyeceğim

Dün gece yeme içme faslını bitirdim. Sabah ilk işim magnezyum sülfat içmek oldu keza bağırsak temizliğinin su diyetinde önemini çok yerde okudum. Tadı gerçekten berbat. Ama etkili. Ölçümlerimi ondan sonra aldım. Boy:170 kilo:72.5 bel:69 kalça:109 basen:62 kol:29
Günlük kilo güncellemesi ve haftalık ölçüm güncellemesi yapmaya çalışacağım.
Umarım bu 21 günü başarıyla tamamlarım

1. Gün düşündüğümden daha rahat geçti. Akşama doğru biraz zorlandım ve yemek yaparken tadına bakma bahanesiyle biraz yemiş oldum. Ancak sabah daha dinç uyandım. Sabah 45 dk pilates de yaptım.
Kilo: 72.1 çıktı. Ancak daha sonrasında tuvalete çıkabildim. Bunu da göz önüne almak gerekiyor sanırım. Bugün biraz acıkmaya başladım.
Bu tarz ataklarda kahveye sığınıyorum valla. Bir de işle kendimi oyalamaya çalışıyorum. İlk üç günün çok önemli olduğunun farkındayım. Dünki ufak kaçamak olmasa özgüvenim daha iyi olabilirdi. Yine de koyverme niyetinde değilim. Bir de günlük programıma yoga nefes çalışması eklemeyi düşünüyorum zira iştahı kesme zihni açma gibi etkilerini deneyimlemiştim. Şimdilik bu kadar...

X