SU DİYETİNE BAŞLIYORUM

AcelyaBurcuu

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2024
8
4
19
29.02.2024 16.48 de başladım ve en az 7 gün yapmayı düşünüyorum. Herhangi sağlık sorunuyla karşılaşmazsam 21 gün yapacağım.
3 ay önce doğum yaptım kilomu hayla Ölçemedim hamileyken 155 boy 75 kiloydum. Hedefim en kötü 60 ve 21 günde bu kiloya kesinlikle düşebilirim. Benimle sende yapmak ister misin? Kendine güvenebilirsin. Bende çok deneyip 1 günün sonunda yedim ama şimdi birbirimize destek olabiliriz.

Bebişin hayırlı olsun Allah analı babalı büyütsün 💕
Ben şu an su orucu 3. Günü bitirdim daha önce 5 (+1) gün yapmıştım
Sen nasıl yapıyorsun emziriyorsan zor olabilir önce bebiş sonra kilolar dikkat et sütün azalmasın

Yok full su başka bir şey yiyip içmiyorum
Allah kolaylık versin canım benim de konum var bakmak istersen
Şimdi üç günde bitirdim az önce 1/2 sulandırılmış portakal suyu içtim niyetim 7 gün yapmaktı ama annemin hastane işlerinden dolayı burda bıraktım
İlerde tekrar yapacağım inşallah
Üç günden daha uzun oruçlarda Başlarken bagırsakları boşaltman lazım ve iki günde bir ya lavman yapmalısın ya da İngiliz tuzu içmelisin aksi takdirde bagırsakta kalan atıklar toksik olup zehirleme yapabilir Allah korusun

Allah kolaylık versin canım benim de konum var bakmak istersen
Şimdi üç günde bitirdim az önce 1/2 sulandırılmış portakal suyu içtim niyetim 7 gün yapmaktı ama annemin hastane işlerinden dolayı burda bıraktım
İlerde tekrar yapacağım inşallah
Üç günden daha uzun oruçlarda Başlarken bagırsakları boşaltman lazım ve iki günde bir ya lavman yapmalısın ya da İngiliz tuzu içmelisin aksi takdirde bagırsakta kalan atıklar toksik olup zehirleme yapabilir Allah korusun
Bunu bilmiyordum çok teşekkür ederim bende bebeğinden dolayı yarıda bıraktım.

X