Vücut Kremleri Su Bazlı Nemlendirici Önerir Misiniz? 🌸

Vücut kremleri, losyonlar

sugashoneyboney

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
10 Haziran 2019
1
0
23
Merhaba, sizden nemlendirici konusunda bana yardımcı olmanızı rica ediyorum. Öncelikle, cildim karma sayılabilecek bir cilt. Sadece burun bölgem yağlı bu yüzden tam karma diyemiyorum. Bir çok nemlendirici denedim ama cildim hiçbir denediğim üründe istenilen etkiyi bırakmıyor T^T Cildim nemlendirici kullandığımda çabuk yağlanıyor ve kremi emmiyor. Bu yüzden bana hafif, su bazlı bir nemlendirici önerebilir misiniz lütfen? Mümkünse daha önce kullanıp memnun kaldığınız ürünleri paylaşırsanız sevinirim. ^^ Şimdiden yazacak olanlara teşekkür ederim! ♡
(Nemlendirici serum, losyon veya süt de olabilir.)

Ben yves rocher ürünlerini kullanıyorum senelerdir. Nemlendiricileri de su bazlı ve çok güzel. Senelerdir her ürününü kullanıyorum çok memnunum. Bir dene derim.

Yves Rocher nin yeşil renkli yağlı ciltler için olan su bazlı nemlendiricisi bı uzun bı sure kullandım. Bayıldım resmen. Bende uzun sure su bazlı krem aradım yağlı ciltler için nemlendirici bulmak çok zor. Bir sürü denedm en iyisi Yves Rocher ama fiyatı biraz pahalannica benzer bı ürün arayışına girdim. Normalde Garnier markasına karşı çok önyargılı olmama rağmen indirimde oldguu için bı denemek istedm. Nem bombası kremini aldım o da su bazlı. Onu da beğendim. Yağlı ciltlerin kullanabileceği nadir kremleeden biri. Ama Yves Rocher kadar kaliteli değil tsbiki

Lâ roche posay karma cilt için olan kremi gayet güzel ,aynı markanın cicaplas kremi ile birini sabah birini aksam kullanabilirsiniz. Cicaplas aksam kullanirsaniz daha iyi olur.

X