Saç Kesim Şekilleri straight terapi yı diba kuaforde yaptıran var mı?

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

hyetisgin

Üye
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2013
45
3
kızlar 3 yıldır straight terapi yaptırıyorum ve sanırım yanlıs bır kuafomus saclarımda kopmalar oldu ılker yavruturku falan arastırdım ama fıyatlar cok fazla ben normalde 400 e yaptırıyorum saclarım zencı kıvırcıgı dıbada bu ıslemı yaptıran var mı nasıl bır yer memnun kaldınız mı yada onerebılecegınız yerler varmı yıllardır yaptrdıgınız ve memnun kaldıgınız en son cozum ılker yavruturk ama acıkcası o adarda para vermek ıstemıyorum 500 cıvarı falan olabılır

kızlar 3 yıldır straight terapi yaptırıyorum ve sanırım yanlıs bır kuafomus saclarımda kopmalar oldu ılker yavruturku falan arastırdım ama fıyatlar cok fazla ben normalde 400 e yaptırıyorum saclarım zencı kıvırcıgı dıbada bu ıslemı yaptıran var mı nasıl bır yer memnun kaldınız mı yada onerebılecegınız yerler varmı yıllardır yaptrdıgınız ve memnun kaldıgınız en son cozum ılker yavruturk ama acıkcası o adarda para vermek ıstemıyorum 500 cıvarı falan olabılır

arkadaşım sana sadece şunu önerebilrim sakın ilker yavrutürke yaptırma ben geçen sene yaptırdım saçlarım koptu sürekli kestiriyorum ve saçlarım kendine gelmedi.Sadece para tuzağı üstelik sonrasında hiç ilgilenmediler.Sadece isim yapmış izmirde yaptırmıştım orası iyiydi ama ismini hatırlamıyorum hatırlarsam yazarım.

arkadaşım sana sadece şunu önerebilrim sakın ilker yavrutürke yaptırma ben geçen sene yaptırdım saçlarım koptu sürekli kestiriyorum ve saçlarım kendine gelmedi.Sadece para tuzağı üstelik sonrasında hiç ilgilenmediler.Sadece isim yapmış izmirde yaptırmıştım orası iyiydi ama ismini hatırlamıyorum hatırlarsam yazarım.
adını hatrlarsan ınan bana cok buyuk bır ıyılık yapmıs olursun sana mınnettar kalırım tatlım:)ne kadar süredir yaptırıyorsun

Bir kere yaptırdım sonra da ilker yavrutürke yaptırdım ama yandı saçlarım 2 sene oldu ama kendine gelmedi. Natura keratrin diye bir şey duydum saçlarım toparlanırsa ondan yaptırmayı düşünüyorum.Siz de araştırırsanız daha uygun oldu üstelik evde kendiniz yapabilirsiniz.

ben duzenlı olarak 8 ayda bir Sıcak Makas ile saç kesimi yaptırıyorum İlker Yavrutürk de her gittiğimde bir tane düzleştirme yada amerikan Keratini diye bir sey yapıyor oluyorlar.Bazen sohbet edıyoruz müşterilerle 3.kez 4.kez yaptıranlar bile var kötü bir sey yapsalar bence kımse gıtmez. Siz yinede yaptıracağınız yere gittiğinizde Oncesi Sonrası fotoğraflar varmı onlara bakın derim..

ben duzenlı olarak 8 ayda bir Sıcak Makas ile saç kesimi yaptırıyorum İlker Yavrutürk de her gittiğimde bir tane düzleştirme yada amerikan Keratini diye bir sey yapıyor oluyorlar.Bazen sohbet edıyoruz müşterilerle 3.kez 4.kez yaptıranlar bile var kötü bir sey yapsalar bence kımse gıtmez. Siz yinede yaptıracağınız yere gittiğinizde Oncesi Sonrası fotoğraflar varmı onlara bakın derim..

Sizin saçlarınız da kıvırcık mı peki? sıcak makas kıvırcık saça iyi gelir mi? nemi hapsediyormuş ya hani...

İzmir bornova özkanlarda ATM KUAGÖR vardı, murat var ortaklarından. Daha iyi bu işi yapanı görmedim. 3-4 kere yaptırdım sadece diplere ve hiç yıpranmadı. Tavsiye ederim ama yine de bi oraya giden başka birilerine de sorun. Straight teraphy yapıyordu bana, ama ben taşınınca bıraktım kendi haline kıvırcıklarımı☺️☺️

Straight teraphy gerçekten çok güzel bir işlem iyi bir kuaför yaptığı sürece gerçekten mükemmel oluyor. Fakat saç dipleriniz çıktığında berbat bir görüntü oluşucak ve bu işlem bir keratin bakımı gibi olmadığı için pişman olabilirsiniz. Çünkü uçları eski haline dönmüyor saçlarınızın uzamasını beklersiniz maalesef.

Bende 2 sefer yaptırdım. Hatta 2. Yeni yaptırdım. Çok memnunum. Kıvırcık değil de hafif dalgalı kabarık bir saçım var. Bence çok büyük rahatlık. Ilker yavrutürk de Gökhan Bey işlemi yaptı. 2014 de yaptıran arkadaş için üzüldüm. Ben çok memnun kaldım. Fakat saçta Hiç bir işlem olmaması lazım yoksa yanma oluyor.

X