Stelle boya

mer3459

Guru
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2013
106
68
Merhaba Stella boyalarla mutfak tezgahı ve banyo boyayan varmi tecrubeleriniz nedir kullanışlı mi boya atma oldu mu

Merhaba Stella boyalarla mutfak tezgahı ve banyo boyayan varmi tecrubeleriniz nedir kullanışlı mi boya atma oldu mu
Benim bir arkadaşım sehpaları boyamıştı bu marka mı bilmiyorum ama en son pişman oldu yeni sehpa almıştı :KK48:

İnşallah boyamamışsınızdır. Sakın boyamayın demeye geldim. Mutfak fayans arasını boyadım. berbat oldu. musluk arkasına hep su değdiği için kalktı boyalar. ocağın oraları hep yağ bağladı telleyemiyosun boya atıyor. gittim yeni fayans yaptırdım mecburen. ve daha ucuza geldi inanınn

İnşallah boyamamışsınızdır. Sakın boyamayın demeye geldim. Mutfak fayans arasını boyadım. berbat oldu. musluk arkasına hep su değdiği için kalktı boyalar. ocağın oraları hep yağ bağladı telleyemiyosun boya atıyor. gittim yeni fayans yaptırdım mecburen. ve daha ucuza geldi inanınn
Yapmadım yaptırmadım da böyle yorumları okudukça çok teşekkürler değiştirmeyi bekleyeceğim artık ne zamana kismetse

Yapmadım yaptırmadım da böyle yorumları okudukça çok teşekkürler değiştirmeyi bekleyeceğim artık ne zamana kismetse
buunduğunuz şehir neresi bilmiyorum ama benim mutfağım çok büyük değil. boyalara geçen sene 2bin vermiştim. yeni fayans ve ustaya toplamda 15 gün önce 3500tl ödedim ve tertemiz oldu. tabi seçtiğniz fayansa göre değişir ben dümdüz beyaz fayans seçtim en uygunu oydu kiracıyım diye çok masraf yapmak istemedim. kare değil ama dikdörtgen beyaz fayans gayette güzel oldu. bi fiyat araştırın derim neredeyse boya fiyatına yenisini yaptırırsınız

X