Sporcu styeni resimlerine bakar msnz hangisi uygun?

my_babe

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2009
158
0
Arkadaşlar forumda sporcu sütyeni olarak yeni inci'ninki tavsiye ediliyordu, resme bakar mısınız bu mu? hepsiburada.com'dan alıcam doğruysa, bi de yine aynı sitede liberty life diye bi sporcu body var yoksa bu tip bişey mi daha uygun olur?

Eklentiler

• $liberty life sporcu.jpg
    $liberty life sporcu.jpg
    22,6 KB · Görüntüleme: 286
  • $yeni inci sporcu.jpg
    $yeni inci sporcu.jpg
    20,6 KB · Görüntüleme: 226
hmm lalara'cım kolay giyip çıkarmak için mi diyorsun? bi süre hareketler kısıtlı ama ağrılar geçince sorun olur mu bu?

Liberty life gbi olandan bende 2 tane var ve ööylece duruyor çekmecede. ben kesinlikle ayyıldız öneriyorum. önden kopçalı..

Link vermek yasaktır

bu linkte var hatta ben her zaman gündelik olarak da kullanmayı düşünüyorum :KK66: varlığını hissetmiyorum bile

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar forumda sporcu sütyeni olarak yeni inci'ninki tavsiye ediliyordu, resme bakar mısınız bu mu? hepsiburada.com'dan alıcam doğruysa, bi de yine aynı sitede liberty life diye bi sporcu body var yoksa bu tip bişey mi daha uygun olur?

bencede en iyisi ayyıldız

hem nasıl batsın ki.... bikinilere mayokinilere baktım 300 liraya bile var.. 60-70 ten aşağı düzgün bi mayo yoktu. niye batsın :))

Arkadaşlar ayyıldız marka iç çamaşırına sahip olmadım.Ameliyat sonrasıda doktor clover leaf adında önden fermuarlı bir çamaşır vermişti(çok esnedi ve sıkı tutmadı bir ik hafta sonra).Geçen hafata Baki Dalyancı mağazalarında Fila marka sütyenlere bayıldım ama şehrin hiç bir şubesinde bedenim yoktu.Şevkim kırılmış gezinirken TCHİBO(kahve mağazası ama farklı ürünlerde satıyorlar.) adında bir mağazadan bir kutuda 2 tane(bir siyah/bir beyaz) sporcu sütyenini 30 tl'ye aldım.O kadar kaliteli ki anlatamam.Tchibo mağazası her ilde yok ama nettende alışveriş yapabilirsiniz.Çok ucuza çok kaliteli.Ben ameliyat olalı birbuçuk ay oldu.Önden çıtçıtlı yada fermuarlı iç çamaşırı ihtiyacı duymuyorum artık .Eğer sizde öyle düşünüyorsanız tavsiye ediyorum tchibo alın.

hmm lalara'cım kolay giyip çıkarmak için mi diyorsun? bi süre hareketler kısıtlı ama ağrılar geçince sorun olur mu bu?

tabiki canım ayrıca yaralara falan bakmak yada çıkarmadan ferahlamak içinde açıyordum ben onu uyandığımda üzerimdeydi o sutyen ameliyattan hemen sonra takılmış çok rahat çok sevdim sürem dolmasına rağmen takıyorum daha iyi şekil veriyor 1 ay daha takmayı düşünüyorum yada daha sonrada ara sıra takarım diğer sutyenlerden daha rahat alıştım çünkü :eek:

Ya evet ya ben de Eskisehirde bulamadım Ayyıldız'ın sutyenlerini bana da batti dediler, mal vermiyor artik dediler anlamadim gitti

Ayyıldız kesinlikle bir numara. Hem her yerini kavrıyor, göğsün sarkması çok zor, hem varlığı hissedilmiyor, hem de en kullanışlısı bu.

X