Spor Günlüğüm

Busdsra

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2020
18
2
25
Evet arkadaşlar bence bir şeylere başlamanın zamanı geldi de geçiyor, artık spor diyet adı altında sağlıklı yaşam ikilisine başlıyorum
Elimde birçok program var ve artık birine başlayıp sonunu getirmeliyim
Kurallar
1)Güne erken başlamak
2)Her sabah sirkeli su
3)Her gün bir fincan yeşil çay
4)Haftanın 4 günü cardio 1 günü pilates 1günü barre workout1 günü dinlenme
5)Günde 2,5-3 litre su
6)2 ana 1 ara öğün(benim için en ideali bu)
7)Sabır(belkide en önemli kısım bu 5 gün sıkı diyet spor yapıp birden kilo verip bırakınca o kiloları misliyle almak yerine küçük ama emin adımlarla ilerlemek bence en iyisi)
Bu arada boy 160 kilo 62.5 iki haftada bir kilo güncellemesi yapacam
O zaman hadi bismillah

Bugün 10 civarı uyandım sirkeli suyumu içtim kahvaltımı yaptım spor(leslie 3 mil +100 ip+2 tane zumba videosu)

Bugün 09.15 civarı uyandım sirkeli suyumu içtim
Sporum(leslie 3 mil+200ip+10 dk zumba)
Dün telefonuma adım sayar indirmiştim dün ve bugün akşamları 6.000 adım atıyorum ek olarak

Sirkeli suyun bi faydasini gordunuz mu? Ben 1 hafta kadar icmistim elzem bi fark gormeyince birakmistim. Zaten hicbisey tek basina bir fark yaratmaz ama her sabah sirkeli suya degmez demistim. 😄

Sirkeli suyun bi faydasini gordunuz mu? Ben 1 hafta kadar icmistim elzem bi fark gormeyince birakmistim. Zaten hicbisey tek basina bir fark yaratmaz ama her sabah sirkeli suya degmez demistim. 😄
Şu an 3.gündeyim 61.3 kiloydum bu sabah tartıldım 59.0 olmuşum bunda sirkeli suyun faydası var mıdır bilemem ama sirkeli suyu içince iştahım pek kalmıyo midem bulanıyo daha az yiyorum

leslie kalori yaktırıyormu çok ve ne kadar faydalı sizce ben birkç gün yaptım sonra sıkıldım
Kaç kalori yaptığını bilemiyorum ama beni aşırı terletiyo aslında bende yaparken çok sıkılıyorum çabucak yapıp bitiresim gerekiyo
Bence leslie faydalı şu an diyet ve sporumun 5.günü başlangıçta 61.3 kiloydum şu an 59.0

X