Spor aletinin üzerinde ki yazılar

Basakyldrm

Üye
Kayıtlı Üye
11 Nisan 2012
11
0
Merhaba. Bi eliptik bisiklet spor aletim var. üstündeki göstergede aşağıdaki resimdekilerin tam olarak ne anlama geldiğini anlayamıyorum.

Bu resimde ki gibi time olan belli zaten de DIS. yazan CAL. yazanları öğrenmek istiyorum.
Cal. kalori ama 82.4 yazmis bu 802.4 anlamına falan mı geliyor. Öylede çok büyük bi rakam oluşuyo gibi sanki kalori bakımından ama 82.4 de çok az gibi geldi :/ çözemedim bi türlü.

Son düzenleme:
Merhaba. Bi eliptik bisiklet spor aletim var. üstündeki göstergede aşağıdaki resimdekilerin tam olarak ne anlama geldiğini anlayamıyorum.

Bu resimde ki gibi time olan belli zaten de DIS. yazan CAL. yazanları öğrenmek istiyorum.
Cal. kalori ama 82.4 yazmis bu 802.4 anlamına falan mı geliyor. Öylede çok büyük bi rakam oluşuyo gibi sanki kalori bakımından ama 82.4 de çok az gibi geldi :/ çözemedim bi türlü.

cal dediğin gibi kalori miktarı...82 doğrudur,biz spor salonunda 30 dk da kan ter içinde kalıp 750 kalori yakıyoruz...:KK17:dst katettiğin mesafe,muhtemelen km cinsinden...speed ise hızını gösterir...

cal dediğin gibi kalori miktarı...82 doğrudur,biz spor salonunda 30 dk da kan ter içinde kalıp 750 kalori yakıyoruz...:KK17:dst katettiğin mesafe,muhtemelen km cinsinden...speed ise hızını gösterir...

yaa çok kötü ama ben sabahlarıda 1 saat yürüyorum ama orada bukdr yorulmayıp ter atmıyorum hızlı tempoda yaptığım halde. demek ki orada daha çok yakıyorum.
bu eliptik bisiklette 40 dk resmen baygınlık geçirecek gibi oluyorum akan terler musluktan boşalırcasına ayrıca çokta yoruluyorum ama 82.kalori ney öyle . bide heryerde çok yaktırıyor diyor. Bu kadar yorucu bi alet için 40dk da 82 çok az değil mi sizcede hatta hiçbişey yani. Valla spor aletinden soğudum şuanda moralim bozuldu :KK70:

Son düzenleme:
yaa çok kötü ama ben sabahlarıda 1 saat yürüyorum ama orada bukdr yorulmayıp ter atmıyorum hızlı tempoda yaptığım halde. demek ki orada daha çok yakıyorum.
bu eliptik bisiklette 40 dk resmen baygınlık geçirecek gibi oluyorum akan terler musluktan boşalırcasına ayrıca çokta yoruluyorum ama 82.kalori ney öyle . bide heryerde çok yaktırıyor diyor. Bu kadar yorucu bi alet için 40dk da 82 çok az değil mi sizcede hatta hiçbişey yani. Valla spor aletinden soğudum şuanda moralim bozuldu :KK70:

bende eliptik bisiklet kulanıyorum 6 ay oldu ilk başlarda dediğiniz gibi kan ter içinde kalıyordum canım çıkıyordu yüksek ayarda yapamııyordum ama bu kondisyonla alakalı birşey bugun 40 dk yaparsınız 10 gün sonra 40 dk size viz gelir terlemezsiniz bile şuan mesela ben 1:30 saat sonra yoruluyorum ve terlemeye başlıyorum yani spor aletinin bir suçu yok :) nekadar hızlı ve tempolu yaparsanız kalori okadar artar ben 2:30 saate 9000 kalori yaktım tabi ustundeki rakamlarda tahmini yakın rakamlar onuda hesaba katmak lazım valla ben çok memnunum iyiki almışım heryerde de söylüyorum :KK17: çünkü ben spor aleti alırken çok araştırdım koşu bandı alcaktım iyiki bunu almışım elektirikte harcamıyor bendeki model

mrb. ben de eliptik bisiklet kullanıyorum 15 dk en düşük seviyede arada hızlı arada yavaş tempoda kullanıyorum benim gösterde 1000 kaloriyi gösteriyor.

Merhaba eliptik bisiklette 10 dakika arti 2 buçuk dakika soğuma ile 100 kalori yakıyorum 40 dakikada en az 400 kalori yapmanız lazım tabi cardio veya diğer ağır programlarda çalışınca daha fazla yakarsin 80 değildir o 😉

Bu senin kilona göre de değişir gösterge panelindekiler standarta göre ayarlanmış telefonuna samsung health programını indir kilonu yaşını felan kaydet doğru sonuca ulaşacaksın

X