Sperm testi nerede yapılır?

Canım iki ay önce 1250₺ verdik muaynesi sağlık sigortasından karsilandi
Tekrar istenirse eşimde oraya gelsin olmazsa doktorunuzun ismini öğrenebilir miyim acaba ❤ ahh sağlık sigortaları çatlatma iğnesi tedavisini aşılamayı falan karşılasa 🤦🏻‍♀️😅 doğum poliçesi bile yaptırdım bu sene kullanmak nasip olur inşallah

Ben 5 sene uğraştım. Eşim ilk önce özelde yaptırdı test yanlış çıktı. İlaçlar verildi 3 ay kullandı tekrar gitti tekrar yanlış çıktı. Devlete gitti yanlış çıktı antibiyotik verelim dediler bazen antibiyotik iyi geliyormuş kullandı tekrar gitti yine yetersiz gördüler yine gitti yine gitti.

Bu arada çatlatma aşılama bir ton şey yaptırdık. benim kadn doğum uzmanı doktorum dedi ki tüp bebek merkezine git.

Eşime de bana da bakıldı meğerse hiç bir sorun yokmuş. Sistemleri tamamen farklı. Mesela 400 kat büyütülüp inceleniyor.

Sorunumuz neymiş biliyor musunuz benim alerjilerim var vücudum bebeği virüs olarak görüp atıyormuş.

Şimdi size soruma geleyim. Siz tecrübe ettiniz mi bunu ben ettim çok çok çektim. Soru sahibine yardımcı olmak için bilgi vermek istedim.
Siz bu konuda yeterli bilgiye sahip misiniz? Yazık Günah gidecekler umuda bağlayacaklar kendilerini.
Benim doktorum olmasa tüp bebek merkezine git demese bende sürünecektim halen Allah korusun
Merhaba. Alerjiden dolayı demişsiniz. Çözüm bulabildiniz mi? Teşekkürler

X