Söz yüzükleriniz

naughty_girl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2008
181
1
36
Evet arkadaşlar hadi sözlü olanlar ve söz yüzüklerini hala saklayanlar resimlerini çekip yollasınlar daha sözlenmemiş arkadaşlarada fikir olur. :dance:

bizde söz yüzüğü almadık canım.birer alyans aldık ve sözde onu taktık nişan yapmayıda düşünmüyoruz.eğer olursa da yine aynısını kullanırız çünkü çok seviyoruz.sözde birde tek taş taktılar bana yüzük olarak.takarkende bu da söz yüzüğümüz olsun dediler:)

Söz yapmadık ,fuzuli birşey gibi geliyor bana.Nişan yüzüğümü istersen göndereyim cnm.

söz yüzüğüm 5 taş:)
onun kide tek taşlı erkek yüzüklerinden kalın bişiy:)

nişn yüzüklerimiz el yapımı dışına altın harflerle ismimiz yazacak önümüzdeki ay sipariş ericez ocak 31 de nişanımız var:)

Farklı bişe gerçekten güzelde bir fikir Allah tamamına erdirsin canım herşey dilediğin gibi olur inş.

canım evlilik bölümünde alyanslarımızın fotolarını koyduğumuz sayfa var istersen oraya göz at.neredeyse herkes koydu çünkü :KK66:

ya aslında güzel konu cnmm..söz yüzükleride önemli ben bakıyorumda hep kalın yüzükler..keşke söz yüzügü alan arkadaşlar koysa buraya..alyans için ayrı konu var zaten..ama söz yüzügüde ayrı güzel oluyo..

X