Sonunda Başardım 5 kilo aldım

kabakiz

Guru
Kayıtlı Üye
15 Mart 2010
915
141
herkeze merhaba arkadaslar ben 10 senedir 43 ü bir gram gecemeyen 1.57 boyunda bir bayandım,:)şuan 50,700 oldum
1 mart günü basladım karar verdım canıma yetmıstı yanı,istedigim pantolonların bana olmayısı,ceketlerın üzerımde süzüldügünü gördükce kendımden sogumaya vede hayattanda sogumaya başlamısdım artık aaa unutmadan bide o "sen ne kadar zayıfsın öyle cocuk gibisin diyenleri" duydukça daha cok kapanıyordum içime:)suan 6 kiloyu alma gururunu yaşadıgıma binlerce kez şükür edıyorum ,megerse o cici bebeler boş boş sütle kaseyı doldurmakla olmuyormus yıllarca deneyip bıraktım çünkü:KK43:,
benım boyum ve kıloma göre hergün 2,500 kalori yemem lazımmış megerse ,onun üzerınede bi öglen bi su bardagı sütle içilen karbonhidrat tozlarından bide gece yatmadan cici bebe yenilince alınıyormus kilolarben geç farkına vardım durumun sizler yedim cok yıyorum dıyorsunuz ya yok canım arkadasım bide hergün 2,500 kalori normal gıda ye onun üzerıne dedıklerımı ye bır bucuk ayda 6 kilo alıyorsunuz garanti verıyorum üzerınede ismimi mıh gibi çakıyorum arkadasım:)....ha unutmadan kalori programları var .onlardan yükleyın her yedıgınizi kayıt edın,bu şekılde neyden ne şeilkde kalori almıssınız rahatlıkla takıp edebilirsiniz:)üşenmeden bıkmadan yogunlasarak sadece 1,5 ay yapın ne kaybediceksınız kıca bi hiç 10 senem gitti çöpe istediklerım hep içimde kaldı bide etrafın yaralıyıcı söylemleri suan kadın gibisin dedıklerınde evet hiç degılse daha yaglanmaya gerek yok dıyorum bundan öteside kadın gibi gözükülmüyor zaten dıyorum bana söyledıklerı lafları kapak edıyorum,hepinize başarılar

X