Güneş Kremleri SOLENTA PİGMENTA 50FAKTÖR KULLANAN VARMI

Güneş kremleri, bronzlaşma

SEBEBIMUMUDUM

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Ekim 2012
115
55
Slm yüzümdeki çiller ve güneş lekeleri için doktor tafsiyesi üzerine solante pigmenta 50faktör güneş kremi aldım kullanan arkadaşlara bir kaç sorum olucak yanıtlarsanız sevinirim bu krem çil ve güneş lekeleri üzerinde gerçekten etkilimi ve onun dışında benim için daha çok önemli birşey var normalde cildim kuru ve esmer tenliyim ama yinede azıcık güneşe çıksam hemen kızarıyorum dahada kararıyorum bu krem esmerleşme bronzlaşma yapıyormu acaba bu benim için çok önemli çünki dahada esmerleşmek kararmak istemiyorum kremin kararma yapıp yapmadığını ve olumlu olumsuz ne gibi etkilerini gördüğünüzü yorum yaparsanız çok sevinirim..

Krem kararma yapmaz. Ama siz tam güneş tepedeyken yani saat 11 ve 3 arası dikkat etmezseniz, kendinizi korumazsanız yapacak bir şey yok.tabi ki bronzlaşırsınız

Krem kararma yapmaz. Ama siz tam güneş tepedeyken yani saat 11 ve 3 arası dikkat etmezseniz, kendinizi korumazsanız yapacak bir şey yok.tabi ki bronzlaşırsınız
Yok o saatlerde iş yerindeyim dışarıya çıkamıyorum zaten ben kremi yeni aldım iki gün oldu sadece sabah evden çıkmadan 15 dakika önce uyguluyorum sanki beni dahada esmerleştirmiş gibi geldi bana

X