Skandal çağrı: Tüm Müslümanları öldürün!

okypete

Nirvana
Kayıtlı Üye
28 Mart 2008
84.870
40.715
Boston Maratonu sırasında meydana gelen patlamaların ardından ABD'li gazeteci Erik Rush twitter'da 'tüm Müslümanları öldürün' deyince sosyal medya karıştı.

Amerikan Fox TV habercilerinden Erik Rush, twitter'dan yazdığı mesajlarla çok büyük tepki topladı. Rush, Boston'daki bombalama olayından sonra attığı tweet'te bir takipçisine 'Müslümanlar kötüdür, hepsini öldürmek lazım' ifadelerini kullandı.

Bir anda sosyal medyada yayılan mesaj tüm dünyadan büyük tepki topladı. Geri adım atmayan Rush, daha sonra da kendisine tepki gösterenlere hitaben 'düşmanlarımız tarafından beyni yıkanmış aptalların sayısı inanılmaz' diyerek hakaretlerini sürdürdü.

Rush daha önce de ABD'deki eşcinsel hakları tartışmaları sırasında 'eşcinsel yaşam tarzı toplumu yoldan çıkarır ve ABD'yi tiranlık yoluna sokar' ifadelerini kullanmıştı.

Rush daha sonra söz konusu tweetlerini sildi. Ancak twitter’da Rush’a karşı tepkiler dinmedi.

160420131440547930.jpg

alıntıdır

[h=2]Dünyanın en prestijli yarışlarından Uluslararası Boston Maratonu kana bulandı.

Yarışın başlamasından dört saat sonra finiş çizgisi yakınlarında meydana gelen patlamalar sonucu üç kişi hayatını kaybederken, 100'den fazla kişi yaralandı. Yerel kanallar ölenlerden birinin 8 yaşında olduğunu bildirdi. FBI'dan bir kaynak olayı "terör saldırısı" olarak nitelendirdi.[/h]
spacer.gif

[h=2]ABD'nin Massachusetts eyaletinde, 1775'teki Amerikan Devrimi'ndeki ilk savaşların anıldığı Vatanseverlik Günü'nde düzenlenen Uluslararası Boston Maratonu, bu yıl kana bulandı. Yaklaşık 20 bin maratoncunun katıldığı yarışın başlamasından dört saat sonra

finiş çizgisi yakınlarında iki patlama meydana geldi.[/h]
alıntıdır

Yetkililer patlamaların kaynağının çevreye yerleştirilmiş patlayıcı düzenekler olduğunu belirtirken, CNN’e konuşan bir FBI kaynağı patlamaları “bir terör saldırısı” olarak nitelendirdi.

bir Abd zulmü başlayacak yine müslüman ülkeler için.
bu terör olayları ,içlerindeki gizli müslüman düşmanlığını ortaya çıkarıyor. ve çıkaracaktır. müslümanlığı kardeşlik ve sevgi dini olarak tanıtmak için yapılan çabaların tamamen bu olaylarla yok edilmesidir bu..

şu anda dünyadaki tüm savaşların ,iç savaşların,açlığın ,yoksulluğun tamamına yakınının sorumlusu abd dir.

bu terör olayları ,içlerindeki gizli müslüman düşmanlığını ortaya çıkarıyor. ve çıkaracaktır. müslümanlığı kardeşlik ve sevgi dini olarak tanıtmak için yapılan çabaların tamamen bu olaylarla yok edilmesidir bu..

Müslümanlığı kardeşlik ve sevgi dini olarak kim tanıtıyor ki okypete? Kadınların sünneti, kadına toplu şekilde tecavüz edilmesi gibi en pislik, iğrenç, mide bulandırıcı, insanlık ayıbı olan olayların hepsi müslüman ülkelerde yaşanıyor. Kim nasıl aklayabilir bu düşünceyi. Sen, ben biliyoruz elbet müslümanlığın böyle olmadığını; bu yapılanların eğitimsizten, yoksulluktan baş gösterdiğini..Fakat bi başka kıtada oturan adam ne kadar net bilebilir ki? Ben bile bu tarz başlıkları okuduğumda o insanlardan nefret edebiliyorsam, varın siz adamı düşünün.
Ayrıca Abd eskisi kadar güç ülkesi değil, zira Afganistan'dan para yetiştiremediği için çekiliyor. Yoksa uzuuuun yıllar kalırdı, ve bu başka ülkelere de sıçrardı.

Avrupa desen zaten pert, adamlar maaşlarını alamıyolar, bi de buna bütçe mi ayıracaklar.
Burda kilit nokta yine her zaman ki gibi İsrail. Ee, müslümanlara da ayrı garezi var zaten, vur patlasın çal oynasın.
Dünyadaki savaşın, vahşetin bitmesi için Amerika'nın değil, İsrail'in zayıflaması gerek. Bu da oldukça zor :KK50:

Pardon? Kim çabalıyor? :) Ben birilerini göremiyorum. Ben öldüren, süründüren müslümanlar görüyorum. Ama yok! Müslümanlık sevgi ve kardeşlik dini... İslam iyi bir din...

Sokak ortasında kadına tecavüz ediyorlar. 6 yaşındaki kız çocuğuna talip oluyorlar. İdam ediyorlar. Sonrasında "ama onlar gerçek müslüman değil ki" deniliyor. Madem müsllümanlığı kötü biliyorlar kötü tanıtıyorlar Peki nerede bu iyi müslümanlar? :) Çalışıyorlar. Planları büyük olsa gerek. Ortalıklarda henüz görülemediler çünkü...:)

Son düzenleme:
Pardon? Kim çabalıyor? :) Ben birilerini göremiyorum. Ben öldüren, süründüren müslümanlar görüyorum. Ama yok! Müslümanlık sevgi ve kardeşlik dini... İslam iyi bir din...

Sokak ortasında kadına tecavüz ediyorlar. 6 yaşındaki kız çocuğuna talip oluyorlar. İdam ediyorlar. Sonrasında "ama onlar gerçek müslüman değil ki" deniliyor. Madem müsllümanlığı kötü biliyorlar kötü tanıtıyorlar Peki nerede bu iyi müslümanlar? :) Çalışıyorlar. Planları büyük olsa gerek. Ortalıklarda henüz görülemediler çünkü...:)
bilemem. benim etrafımda gerçekten iyi müslümanlar var.

sadece tanıdığım ,çevremdekilere dayanarak yazdım bunu.
bu saydıklarınızı bende biliyorum. bunlar bence zaten müslüman olamazlar.
hoş insan olamazlar benim gözümde

Son düzenleme:
ne ekersen onu biçersin hesabı aslında..herkes pek tabi biliyor ki bugün terörü asıl körükleyen ülkelerin başında abd gelmekte, israil ile aynı safta.pek çok soykırıma pek çok açlığa ...vs.pek çok şeye el atan ülke konumunda kendi çıkarları için..Türkiye de yaşanan her terör olayına göz yuman+ destekleyen ! ülkelerin başında bana göre.ama dünkü saldırı sonrası her yerde kırmızı alarma geçildi, uçak seferleri durdu..yaşananlar kötü evet, ama ya yaşattıklarının yanında ...

eğri oturup doğru konuşması lazım birilerinin, ve yaptıklarınız yanına kar kalamaz diyen bir kesim var.
bunların müslüman olduğunu, bu yönde bir kışkırtma ve provake eyleminde bulunan sözü geçen gazeteci gibi adamlar asıl savaşı da terörü de körüklüyor ya...söylemlerini İslam düşmanlığı olarak nitelendiriyorum , çünkü asıl deştikleri yerler orası.Ortadoğu,islam toprakları..haliyle müslümanlardan alacak hıncını.

bu maratonda patlayan bomba olayını bazıları jr. 11 eylül olarak değerlendirmiş. dedim tam isabet. malum 11 eylül olayından sonra haçlı kafası geri gelmiş, amerika afganistanı işgal etmiş, bütün uyuşturucu trafiğini de kendi idare eder olmuştu. amerikan hükümetinin ortadoğu ülkelerini işgali ve buna ayrılan fazla bütce, kendi halkından da ziyadesiyle tepki almaya başlamıştı. toplumun gazını almak ve ortak bir düşman algısı yaratmak için böyle maraton gibi sivil halkın yer aldığı etkinliklerin kana bulanması, halkta ortak düşman algısını pekiştirecektir. yani bir nevi kendi halkından tezkere izni almış oldu; kendi eliyle kendi insanını katlederek.

mutlaka bu olay müslüman bir örgütün üzerine atılacak, kim bilir belki de gerçekten müslüman bir örgüt tarafından gerçekleştirilmiştir ama amerikan derin devletinin yardımlarıyla. hiç kimse beni bu olayda amerikanın parmağı olmadığına inandıramaz.

demem o ki, amerikan hükümeti suriye savaşının biletini almış oldu. artık kendi halkından tepki almadan ve dahası dünya kamuoyuna izahat vermek zorunda kalmadan; elini kolunu sallayarak suriyeye girebilir.

bu maratonda patlayan bomba olayını bazıları jr. 11 eylül olarak değerlendirmiş. dedim tam isabet. malum 11 eylül olayından sonra haçlı kafası geri gelmiş, amerika afganistanı işgal etmiş, bütün uyuşturucu trafiğini de kendi idare eder olmuştu. amerikan hükümetinin ortadoğu ülkelerini işgali ve buna ayrılan fazla bütce, kendi halkından da ziyadesiyle tepki almaya başlamıştı. toplumun gazını almak ve ortak bir düşman algısı yaratmak için böyle maraton gibi sivil halkın yer aldığı etkinliklerin kana bulanması, halkta ortak düşman algısını pekiştirecektir. yani bir nevi kendi halkından tezkere izni almış oldu; kendi eliyle kendi insanını katlederek.

mutlaka bu olay müslüman bir örgütün üzerine atılacak, kim bilir belki de gerçekten müslüman bir örgüt tarafından gerçekleştirilmiştir ama amerikan derin devletinin yardımlarıyla. hiç kimse beni bu olayda amerikanın parmağı olmadığına inandıramaz.

demem o ki, amerikan hükümeti suriye savaşının biletini almış oldu. artık kendi halkından tepki almadan ve dahası dünya kamuoyuna izahat vermek zorunda kalmadan; elini kolunu sallayarak suriyeye girebilir.

Ciddi ciddi aksini düşünen var mıdır acaba? :)

En iğrenç olayların müslüman ülkelerde olduğunu söylemek nasıl bir cehalet ve kopmleks ya.. Şu medyanın dolduruşuna gelmeyin medya müslüman lehine çalışmıyor, heralde onları izleyip izleyip kendinden nefret edersin. :KK70:

X