size gore patıkler 5ytl

dolphins

gelecegi görebilsem
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2008
270
0
image193bz3.jpg
toplu alımlarda 5 tek alımda 7.5 lira

Son düzenleme:
Arkadaşlar işinize karışmak gibi olmasın posta kargosuyla göndersenize 1 kiloya kadar 3 ytl ama yurt dışı fiyatını bilmiyorum.Kargo ise şehir dışana 8 9 ytl ye kadar çıkabiliyor.

Bu arada toplu alımlarda indirim yapıyormusunuz? Ve bir patiği ne kadar zamanda işliyorsunuz?

Arkadaşlar işinize karışmak gibi olmasın posta kargosuyla göndersenize 1 kiloya kadar 3 ytl ama yurt dışı fiyatını bilmiyorum.Kargo ise şehir dışana 8 9 ytl ye kadar çıkabiliyor.

Bu arada toplu alımlarda indirim yapıyormusunuz? Ve bir patiği ne kadar zamanda işliyorsunuz?

canım toplu ama kac tane alacagınıza baglı ındırım.ne kadar zaman da ısledıgımde bellı olmuyor.ama sıparıs geldıgınde yetıstırıyorum.

hadı kızzlar her renk yapabılırım.kımse begenmıyormu patıklerimi:roflol:senağlamasenağlamasenağlamaa.s.

Bence renk çeşitlerinide koy özellikle siyah :) Benim hoşuma gitti ama patik hayatta giyemem belki daha sonra ablama alabilirim ama o sever.Posta hesabın varmı?

Bence renk çeşitlerinide koy özellikle siyah :) Benim hoşuma gitti ama patik hayatta giyemem belki daha sonra ablama alabilirim ama o sever.Posta hesabın varmı?

onemlı olan karar vermenız.poste ısı kolay.ben burda bırsuru sıparıs alıyorum cevremden.elımde kalmıyor.en kısa zamanda renklerınıde eklıyecegım

X