Sizce uzun kaban yakisir mi?

fridabaci

Yağmur, kahve, müzik
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2021
701
1.670
IMG_20221017_031818.jpg

Kizlar merhaba fikrinize ihtiyacim var 165 boyunda 62 kiloyum su kahve tonundaki kabani gecen kis aldim ama aklim uzun olan da kaldi sizce yakismis mi yine almayi dusunuyorum uzunlarindan kullananlar tavsiye verebilir mi

Eklentiler

• IMG_20221017_031834.jpg
    IMG_20221017_031834.jpg
    66 KB · Görüntüleme: 266
Bence sizi kısa ve kilolu göstermiş
Belindeki kuşak sabahlık-bornoz gibi bir hava vermiş
Bence olmamış
Kaşe önü düğmeli belden oturan dize kadar inmeyen yalnızca kalçayı örten biraz daha koyu renk bir model denerseniz sizi daha uzun ve ince gösterdiğini farkedeceksiniz

Bu aralar uzun kabanları o kadar beğeniyorum ki. Boyum uzun olduğu için bana istediğim uzunlukta olmuyor hala arayıştayım, bence uzun kaban tercih edebilirsiniz ama fotoğraftaki kaban gerçekten bornoz gibi. Kuşaklı değil düğmeli tercih edin. Beğendiğim tarzları buraya bırakayım

IMG_20221020_024856.jpg

IMG_20221020_024918.jpg

IMG_20221020_024938.jpg
IMG_20221020_024832.jpg

Uzun kabanlar ince uzunlarda güzel duruyor, sizin fiziğiniz de benimkine benziyor uzun kaban olmamış bence daha da tıknaz göstermiş

Uzun kabanlar ince uzunlarda güzel duruyor, sizin fiziğiniz de benimkine benziyor uzun kaban olmamış bence daha da tıknaz göstermiş
Sordum ama kimseyi dinlemeyip alicam 😂 karar verdim black friday indirimlerini bekliyorum. O fotografta onden bagladigim icin oyle duruyor dugmeli daha tok bir kumas buldum bej ya da ekru alicam guzel bir kombin yapip tekrar fikrinizi alirim 😂

Yakışıyor mu bilmem ama ben uzun kabanı bacaklarımı ısıttığı için tercih ediyorum 🤣🫣🫣

Sordum ama kimseyi dinlemeyip alicam 😂 karar verdim black friday indirimlerini bekliyorum. O fotografta onden bagladigim icin oyle duruyor dugmeli daha tok bir kumas buldum bej ya da ekru alicam guzel bir kombin yapip tekrar fikrinizi alirim 😂
Black friday geçtiğimiz indirimler değil miydi? Kalpten gideceğim, bir ton para verip lazer epilasyon aleti aldım. Çok indirime girerse :KK61:

X