Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Sizce spor yaparak ve kilo alarak göğsümü büyütebilir miyim ?

Herkese merhaba.
Çok uzatmadan konuya girmek istiyorum. Boyum 164 kilom da 53. Fiziğimi çok seviyorum sadece göğsümün 5 cm falan daha büyük olmasını istiyorum. Vücut ölçülerim göğüs 85 bel 65 kalça 93.Aslında gayet güzel ama göğsüm fiziğime göre küçük kalıyor birazcık. Şu an hesaplama yaptım çoğu Türk kadını gibi armut bedenim ama göğsümden 3 cm kilo alırsam kum saati oluyorum .Düşününce tam armut değilim herhalde kum saatine yakın bir armutum . Tabi ben 5 cm istiyorum ama zor bir ihtimal bu.Daha önce hiç çokkilolu olmadım daha zayıf olduğum zamanlarda göğsüm daha küçüktü ama yani 49 kilo civarındayken göğüs farkım 7-8 cm ken şu an 11 cm kadar bir fark var göğüs altım ve üstüm arasında. Vücudum tam olarak nerden kilo alır bilmiyorum ben hem alttan hem üstten alıyorum sanırım . Kilom çok olmadığı için de göbeğim yok tabi. Sizce spor yaparak ve kilo alarak göğsümü büyütebilir miyim ? Seneye evlenicem bu benim için çok önemli bu konuda tecrübelerinizi paylaşabilir misiniz ?

seneye evlencem derken? evleneceğin kişide meme takıntısı varsa inekle evlenmesini tavsiye ederim..

Takıntı onda değil bende.Hem niye bu kadar gerginlik yapıyorsun ki. Ben fiziğimin çekici olmasını istiyorum sen istemeyebilirsin değer yargılarımız farklıdır. Bence her kadın kendine bakmalı eşine de güzel görünmeye çalışmalı. Aldatmaların çoğu da bundan dolayı olmuyor mu ? Fiziğine giyinmene dikkat edersen kocanı çok rahat kendine hayran bırakırsın bana göre. Nişanlım çok mülayim biri beni her halimle sever buna adım kadar eminim. Ama ben onu her anlamda çok mutlu etmek istiyorum tabi evlendiğimde . Bunun kötü olduğunu da düşünmüyorum açıkçası

Takıntı onda değil bende.Hem niye bu kadar gerginlik yapıyorsun ki. Ben fiziğimin çekici olmasını istiyorum sen istemeyebilirsin değer yargılarımız farklıdır. Bence her kadın kendine bakmalı eşine de güzel görünmeye çalışmalı. Aldatmaların çoğu da bundan dolayı olmuyor mu ? Fiziğine giyinmene dikkat edersen kocanı çok rahat kendine hayran bırakırsın bana göre. Nişanlım çok mülayim biri beni her halimle sever buna adım kadar eminim. Ama ben onu her anlamda çok mutlu etmek istiyorum tabi evlendiğimde . Bunun kötü olduğunu da düşünmüyorum açıkçası
Aldatmalarin hepsi karakter yoksunu insanlar yuzunden oluyor maalesef..kilo alinirsa gogusde buyur sporlada buyuyor ama beden olarak genisleme oldugundan

Aldatanların karakter yoksunu olduğu konusunda hem fikiriz ama kadın da erkeğine süslenmeli bence :) Neyse konumuzdan şaşmayalım:) Bugünden itibaren spora ve kilo almaya başlıyorum :) Dua edin bana istediğim sonuca ulaşsam da ulaşamasam da buraya yazacağım :)

ay bunlar ne güzel kafalar ya.
tabi canım aldatılan kadında suç. aldatılan kadındır çirkin olan, memesi küçük olan. hatta bence kadın poposu büyük olduğu için aldatılıyodur ve mankenler, güzel kadınlar filan hiç aldatılmaz. herkes mutlu yaşar, masalımız da burda biter.

o zaman senin bu düşüncene göre bi hastalansan allah korusun, hamile felan kalsan vücudun bozulsa aldatılmayı hak ediyorsun öyle mi?
iki insanın birlikte hayat yaşaması için gerekli olan tek şey kafaca uyuşmaktır. ha demiyorum ki evde pijama ile gez. o saygıdır. karşılıklı saygıyı korumak için bakarsın kendine ayrı mevzu. onda hemfikiriz ama aldatmasın yok aldatmaların sebebi bakımsızlık dersen burda yerler seni ben dahil.
ben hamileyken 19 kilo aldım şeklim kaydı hatta 1 yıl sonra vücudum anca toparladı ama doğumun 3. günü eşim şu kırkın ne zaman doluyor diye diye peşimde dolandı düşün o tipime.. demek ki istenmenin görüntü ile pek alakası yokmuş.. kafama aşık benim eşim seninki de öyle olsun tavsiyemdir. (bu arada ben de vücudumla ilgili takıntılıyımdır çok dikkat ederim özen gösteririm ama kendim için. adam beni aldatmasın beni arzulasın diye değil)

Benim bildiğim sporla memeler daha da küçülüyor, sporcuların vücutlarını incele; bacaklar, kalçalar, bel hatları genelde kıvrımlı ve hacimli görünürken memeleri çok düz görünüyor. Kilo alınca memeler de doluyor evet ama bu sefer belin de kalınlaşır, kum saati formuna yine ulaşamazsın. Tek çare silikon.

canım ne yazık ki hayır

ama kilo alırsan meme boyutun da artar. orası kesin.

belin için mekik çekersin sıkı durur

squat da popo için yine sıkın dursun

ben bunlarla kum saati gibi oldum biraz ama sonra sporu bırakınca göbek oldu işte o zaman kilo almanın hiçbir faydası yok

Bolgesel kilo alma yada verme durumu soz konusu degildir. Vucut tipiniz armut ise kilo alirsaniz ilk genisleyecek olan bolge yine basenlerdir. Spor yaparak gögüslerde dik durma, sıkılasma saglarsınız fakat büyüme zor.

Sen armut değil kum saatisin. Armut vücut da kalça baya belirgin olur.

Kum saatinin memeyle ilgisi yok. Omuz ve kalça oranı önemli. Bir de bel.

ay bunlar ne güzel kafalar ya.
tabi canım aldatılan kadında suç. aldatılan kadındır çirkin olan, memesi küçük olan. hatta bence kadın poposu büyük olduğu için aldatılıyodur ve mankenler, güzel kadınlar filan hiç aldatılmaz. herkes mutlu yaşar, masalımız da burda biter.
Öyle demeyin benim de göğüslerim çok küçüktü 14 yıllık evliyim ve eşim beni 23 yadında büyük göğüslü ve basenleri de iri biriyle aldatmaya kalktı kız benim zıttım kısa boylu ve balık etli😢

Öyle demeyin benim de göğüslerim çok küçüktü 14 yıllık evliyim ve eşim beni 23 yadında büyük göğüslü ve basenleri de iri biriyle aldatmaya kalktı kız benim zıttım kısa boylu ve balık etli😢
Problem sizin göğüslerinizin küçüklüğü değil emin olun, eşinizin beyninin küçüklüğünden kaynaklı tamamen.

Ben ne zaman spor yapsam goguslerim küçülüyor tam tersi. Ben kuculttugune inaniyorum. Sporcu bayanlarada bakin hepsi küçük gögüslü

X