Sizce nedime şart mı

kendihalince

Üye
Kayıtlı Üye
5 Kasım 2023
132
-16
25
arkadaşlar haftaya kınam var ve organizasyon ile anlaştım. ama bazen çok da gerekli gelmiyor. sizce nedime şart mı? hala vazgeçebilirim. ayıpsanmaktan korkuyorum

Neden ayıplanasınız ben nedime olayını aşırı saçma ve komik buluyorum. Bence tamamen para ziyani hiç gerek yok.

IMG_20231107_214810.jpg

Sen de mi brütüs

Aile arasında yaptık evde o dönem pandemi vardı . 2 ablam eniştemler dünürler teyzem ve kocası eşimin nenesi anası babası kız kardeşi eniştesi böyle az kişiydik.

Ben yapardım seviyorum böyle şeyler size kalmış bir şey eğer gereksiz geliyorsa yapmayın

nedime kızların hepsi çok güzel ve aşırı cilveli kıvrak. tüm ilgi onlarda oluyor. geçen annemin işinden birinin kınasına gittim. kız odun gibi dans edemiyor çok güzel de olmamıştı makyajı vs. nedimeler yarı çıplak kıvrak kızın rolünü çalmıştı. kimi kınalarda da gelini öne çıkarıyorlar. ama bilmiyorum ya bana 23 nisan gösterisi gibi geliyor bu danslar. bana kalsa ben zenne çağırmak isterim 🤣

arkadaşlar haftaya kınam var ve organizasyon ile anlaştım. ama bazen çok da gerekli gelmiyor. sizce nedime şart mı? hala vazgeçebilirim. ayıpsanmaktan korkuyorum
Ben tutmuştum ama şuanki aklım olsa tutmazdım aslında çok gereksiz sonradan pişman oldum bir dünya para vermiştik 😂

Çok saçma, para vermediyseniz kesinlikle vazgeçin. Ben çok komik buluyorum. hep karşıma çıkıyor, yüzde doksan gelinden daha guzel oluyor fizikleri falan, croplar yirtmaclar, oynamayı bilmeleri... Bir yakın arkadaşıma yalvardım nedime tutma diye, tuttu. Bir de kapalı ve baliketli bir kızdı. Kendi özel gününde resmen kızların gölgesinde kaldı

X