Sizce ne yapmaya çalıştı?

Siyahgiyenkadin07

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2019
2
0
28
Biriyle tanistim o oldugum şehire işiçin gelmişti uzun süre buradayım demişti neyse 5 kere falan gorustuk konumu durusu tavri cok çekiciydi ilk defa kapildim hayatmda benden 8 yaş büyüktü kendisi ama çok iyi anlasiyorduk derken iş icin geri dondu ve bana gelecegim diyerek beni 3 ay bekletti sonra bi baktım tanistigimiz sitede takiliyormus hala ben onla tanistiktan sonra asla girmemistim o gune kadar sordum cok uzak davraniyodun gelsem bir çay icip gideriz dedi bende hirs yaptim o an gel seviscem dedim bu o hafta geldi ama nasil ilgisi vs arttı arkadasnn evinde sevişmeden ileri gitmeden opusme elleme vs yaşadık bu gitti 4 ay yine gelmedi kış dedi soguk falan neyse kardesi subay fetoden içeri girdi sonra bunada sorusturma acilmsti ben devam etmeyelm dememe rağmen bırakmadı neyse morali yok diye ben onun olduğu sehire evine gittim kaldim destek verdim yine yakınlaşma oldu falan geldim bi bakim dedim başka hesap açmış o sitede ben değilm valla diyor yine affettim neyse o geldi yine sevistik ben gittim onun şehrine kaldim 2 gün derken kardesi cikti artk bi adim beklerken 3 ay sonra ben ayrılalım sonu yok dedim hayir olmaz olacak bu iş seni çok sevym hayatmda istym ben dedi yok dedim aradim bitsin bana tamam bitsin haklisin dedi sasirdim birden sordum ne oldu diye bosver hayatna bak dedi zorla soylettim iddianamem geldi benim sonum yok mahkemem var hazirnda dedi ( olay 4 ay önce yaşandı) ben beklerim dedim bumuydu sakladigin dedim ama yok olmaz yoluna bak sen senide surukleyemem iceri girince hep aklmda kalrsn gelecegni mahvedemem dedi okadar zor gunler geçirdim ki anlatamam ara ara konusuyodk mahkeme noldu sormyn diye geçen mesaj atmis noldu dedim eylule ertelendi dedi sizce bu bi bahanemi yoksa gercek olabilir mi biliyorum çok fazla yanls var ama bağımlılık gibi oldu ondan kopamyrm ve bunlar gercek mi bahanemi bilmyrm sizce ?

X