Siyah Beyaz AŞK - Kanal D

isabel

Kuzey Ege
Yönetici
Super Moderator
Anneler Kulübü
6 Mart 2012
17.731
27.164
48
Ferhat, peşine düştüğü adamı yaşatmak için bir doktora ihtiyaç duyar. Kendini insanları iyileştirmeye adamış olan doktor Aslı ile yolları bu sebeple kesişir. Hayatta asla yan yana gelemeyecek, siyahla beyaz kadar zıt iki insan. Siyah Beyaz Aşk yakında Kanal D'de başlıyor!

sana-kalbimi-verdim-1.jpg

Geçtiğimiz sezon Sevda Kuşun Kanadında’nın rejisinde oturan Yasin Uslu’nun yöneteceği dizinin kadrosunda başrollerin yanı sıra Arzu Gamze Kılınç, Muhammed Uzuner, Nur Fettahoğlu, Cahit Gök ve Kadriye Kenter gibi isimler yer alıyor. Eylem Canpolat ile Sema Ergenekon’un kaleme aldığı Siyah Beyaz Aşk en geç Ekim ayında Kanal D’de.

maxresdefault.jpg

Siyah Beyaz Aşk Konusu

Zorlu şartlarda aşka inanmayıp yaşamına devam eden genç bir adamın biranda karşısına çıkan bir kadın sayesinde vereceği sınava odaklanıyor. Sevmeyi unutmuş gözü kara bir adam ile kendini insanları iyileştirmeye adayan bir doktorun hikayesine odaklanan Siyah Beyaz Aşk’ın genel hikayesi şöyle..

Ferhat’ın takip ettiği adamı yaşatması için bir doktora ihtiyacı vardır. Kendini insanları iyileştirmeye adayan doktor Aslı’yla da bu sebepten dolayı yolları kesişmiştir. Ancak siyahla beyaz kadar birbirlerine zıt ikilidir. Zorla alıkonulan Aslı, baskı altında olduğu çiftlik evinde yaralı adamı iyileştirmeye çalıştığı sırada görmemesi gereken bir durumla karşılaşır. İyilik yaptığını sandığı Ferhat’ın dayısının bir katil olduğuna şahit olur. Aslı’nın artık yaşaması bir mucizedir. Çünkü Namık ölmesini istemektedir. Ancak Namık’ın Aslı’yı öldüreceği sırada Ferhat bu duruma engel olur ve tek şartla bir şans tanır ona. Bu şart ise hem Aslı’nın hemde Ferhat’ın hayatını değiştirecektir.

birce-akalay-174019VD.jpg

siyah-beyaz-aşk-1.jpg

bu diziyi merak ettim tutacak bir diziye benziyor

Şu kızın oyuculuğunu beğenemiyorum bu dizide..
Bu yüzden dizinin içinde olamıyorum bi türlü..
Galiba izlemeyeceğim artık..

İbrahim celikkol un cok fena hayrani olmama ragmen bu dizideki karakter beni itti de itti! Ne kadar itici o oyle! Konusma tarzi, ses tonu... yazik olmus jönume:)

keşke devamı çekilse... Çoook sevmiştim..

canım dizim tam tadında bitti ne sıktı nede baydı herşey çok güzeldi :)

X