Tüp Bebek Merkezleri Şişli Memorial Tüp Bebek Merkezi'nde tedavi görenler

Selam kızlar çok zor kürtaj olup o minik cana veda etmek bende yaşadım 6 sene önce genetiğe gönderdik biz yücel beyin önerisiyle kromozom bozukluğu çıkmıştı buda nasıl bir yol çizececeğimizi göstermişti bize. Benim rahim ve tüplerle ilgili promlemim vardı defalarca ameliyat oldum eşimde varikosel vardı oda ameliyat oldu gereksiz yere olmuş demişti memorialdeki doktorlar.
Her şeyin bir zamanı var en güzel zamanda nasip etsin Rabbim isteyen herkese sağlıklı evlatlar🤲 her şeyin başı sağlık bu sayfada yıllarca yazıştık arkadaşlarla çok üzüldük çok sevindik ama büyük çoğunluk hep sevinçle uzaklaştı bu sayfadan. Bende çok yazmasamda hep okuyorum yazılanları bırakamadım İnşaAllah herkesin gönlüne göre evlatlar nasip olur hayırlısı ile ❤️

Kızlar merhaba memorial da kontrol, transfer vs gibi işlemlerde cok sıra beklediniz mi, benim için önemli 1-2 yere gittim balık istifi gibiydi konusmadan cıktım oralardan.

Kızlar merhaba memorial da kontrol, transfer vs gibi işlemlerde cok sıra beklediniz mi, benim için önemli 1-2 yere gittim balık istifi gibiydi konusmadan cıktım oralardan.
Kontrollerde çok bekletmiyorlar. Transfer günüde size özel oda veriyorlar o odada hazirlanıp bekliyorsunuz.

Kızlar merhaba Allah nasip kısmet ederse bir aksilik çıkmazsa memorial de tedaviye başlıyorum ön görüşme yaptım ama folik asit sormayı unuttum
Merkez hangi marka folik asit veriyor acaba

Kızlar merhaba Allah nasip kısmet ederse bir aksilik çıkmazsa memorial de tedaviye başlıyorum ön görüşme yaptım ama folik asit sormayı unuttum
Merkez hangi marka folik asit veriyor acaba
Canım selam hayırlı olsun takipteyim güzel sonuçlarını alalım inşallah:) ben cigdemasya😊
Folidoce veriyor canım

Hayırlı olsun canım folidoc veriyorlar

Canım selam hayırlı olsun takipteyim güzel sonuçlarını alalım inşallah:) ben cigdemasya😊
Folidoce veriyor canım
Çok teşekkür ediyorum kızlar
Amin inşallah Allahim kolaylıkla nasip etsin inşallah
5 yaşında 1 oğlum var 13 yil sonra nasip etti mevlam...şimdi 2. İçin kardeşi olsun diye uğraşıyoruz bu arada yaş 42 oldu (Elimizde hiç bir şey yok ne sperm ne de embriyo herseye sıfırdan başlıyoruz)
Eşim azosperm yani sperm çıkışı yok
En son 2017 de mikro tese (Ameliyat ile sperm aranmasi) sadece 4 sperm bulundu ve sadece 1 embriyo transferi ile oğlum nasip oldu
Ve eşim yine Ameliyat olacak teseyi yine Murat Başar yapacak bakalım transfer aşamasına gelebilecekmiyim
Bol sitrestli günler beni bekler

Ben bu hastanenin ve doktorların peşini bırakmadım Önce Allaha sonra doktorlara ve hastaneye güveniyorum Allahim emeklerimizi boşa çıkarmasın inşallah hepimize tez zamanda kolaylıkla inşallah

Çok teşekkür ediyorum kızlar
Amin inşallah Allahim kolaylıkla nasip etsin inşallah
5 yaşında 1 oğlum var 13 yil sonra nasip etti mevlam...şimdi 2. İçin kardeşi olsun diye uğraşıyoruz bu arada yaş 42 oldu (Elimizde hiç bir şey yok ne sperm ne de embriyo herseye sıfırdan başlıyoruz)
Eşim azosperm yani sperm çıkışı yok
En son 2017 de mikro tese (Ameliyat ile sperm aranmasi) sadece 4 sperm bulundu ve sadece 1 embriyo transferi ile oğlum nasip oldu
Ve eşim yine Ameliyat olacak teseyi yine Murat Başar yapacak bakalım transfer aşamasına gelebilecekmiyim
Bol sitrestli günler beni bekler

Ben bu hastanenin ve doktorların peşini bırakmadım Önce Allaha sonra doktorlara ve hastaneye güveniyorum Allahim emeklerimizi boşa çıkarmasın inşallah hepimize tez zamanda kolaylıkla inşallah
Amin canım Rabbim gönlüne göre versin benimde kızım 5 yaşında aynı dönem transfer olmuştuk hatırladım seni, kardeşi oldu bide çok şükür darısı size olsun İnşaAllah Rabbim isteyen herkese nasip etsin ❤️ olanlara da sağlıkla büyütmek nasip olsun

Amin canım Rabbim gönlüne göre versin benimde kızım 5 yaşında aynı dönem transfer olmuştuk hatırladım seni, kardeşi oldu bide çok şükür darısı size olsun İnşaAllah Rabbim isteyen herkese nasip etsin ❤️ olanlara da sağlıkla büyütmek nasip olsun
Ay çok sevindim sizin adınıza MaşALLAH analı babalı büyütün inşALLAH
Allahım bizede nasip etsin kardeşli günleri

X