Sırt, karın ve göğüs bölgesindeki tüyler

Nezormusbu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2019
184
206
25
Merhaba,

Vücudumun her yerinde minik tüyler var. Sırtım, karın bölgesi ve göğüs bölgesi de dahil olmak üzere. Henüz hormon testi yaptırmadım. Hormon testi yaptırdıktan sonra lazere gitmek istiyorum. Sırt, karın ve göğüs bölgesindeki tüyler sık ve ince. Sık olduğu için iğneli epilasyona gitmek istemiyorum maddi olarak karşılayamayabilirim. Sürece hangi lazer cihazı ile başlamalıyım? Adana'da güvenilir epilasyon merkezleri hangileri?

Açıkçası sırt ve göbek için soprano buz lazere gitmenizi öneririm ama göğüs İçin pek bir değişiklik olacağını sanmıyorum azaltsa bile bitmiyor ve dokununcada tüy varmış gibi hissi oluyor, en azından bende öyle oldu. Şimdi iğneliye gitmeyi düşünüyorum ilk önce yüzüme gideceğim daha sonra göğüs bölgemde ki kalanları bitireceğim. Göbek ve sırt İçin buz lazere gittim ve memnun kaldım ama daha sonra tekrar bir paket alabilirim.

Tüylerin eğer kalın ve simsiyah değillerse kesinlikle lazere gitme. İnce tüylerden kurtulamanın tek yolu iğneli epilasyon. Yaptıracağın bölgeye daha önce işlem uygulamadıysan 2 seansta %90 bitiyor zaten.

X