K.B.B. - Kulak-Burun-Boğaz Sinüzit ameliyatı

esra09

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2008
40
0
Arkadaşlar eşimde uzun süredir sinüzit var ancak son zamanlarda daha da fazlalaştı.Dün doktora gittiğimizde ameliyat olması gerektiğini ,sebebinin burun kemiğindeki eğrilik olduğunu söyledi.Biz hemen ameliyatı kabul etmedik,sinüzitin ya da bu durumun ameliyattan başka çaresi yok mu?Bilgisi olan arkadaşlar lütfen yardımcı olsun.Çünkü bu durumu sıkıntı haline getirdim.Şimdiden teşekkürler

merhaba esra bende anı dertten ameliyat oldum burnum çok tıkanıyor nefes alamıyordum sinüzit vardı ve kemiktede eğrilik 2 yıl oldu ameliyat olalı ama şunu diyeyim sana hala yarım nefes alıyorum eskiden tam tıkanırdı şimdi yarıma indi tam çözüm bulamadım ben umarım eşin bulur canım ..

bende de sinüzit var..sol sinüs tamamen kapalı çıktı tomografide...belki amelyat düşünebilirim dedi doktor ama benim öyle burnumda bi tıkanıklık yok,sadece grip olduğum zaman oluyor..daha çok soğuk havalarda burnum sızlıyor,şimdi ilaç werdi onları kullanıyorum haftaya yeniden doktora gidicem bakalım ne dicek..

bende de sinüzit şikayetleri vardı kemik büyümesi varmış konka bulloza.ameliyat oldum çook zordu.sonrasında tamponlar çok sıkıntılıydı,alınması da öyle.doktorunuzdan ayrıntı alın,yeni tampon kullanacak mı,lokal anestezi mi genel mi öğrenin derim.geçmiş olsun

Ameliyat son çare,ve ameliyat çözüm olmuyor bu hastalığa ne yazıkki.Ama hastalıktan bunalmış olanlar varsa tedavi için gerekli yardımı yapabilirim.özelden ulaşınız..

Geçmiş olsun dileklerimi iletmek istiyorum şimdiden.Eğer burunda fizyolojik bir problem yoksa ve sinüzit hastalığı inatçı bir şekilde sürekli tekrarlıyorsa bunun çözümü var arkadaşlar.Bilgi için özelden ulaşınız...(kısaca ameliyatsız çözüm)

X