Sınav döneminde, sosyal medya

lokumlukahve

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Eylül 2023
4
0
20
Merhaba benim sosyal medya işine başladım. Sürekli videoları atıyorum ve bu da tabi hayatımı biraz etkiliyor çünkü bir yandanda istediğim üniversitesi için derece yapmak zorundayım.

Her şeyin farkındayım ama sosyal medyaya o kadar bağımlı olurdum ki ve 22k takipçi elde ettim. Okul zamanımda da sayfamın daha da büyüyeceğini inanıyorum.

Abimde buna karşı çıkıyor ve şu an takipçi olayların önemli olmadığını tek önemli olan şeyin adam akıllı derece yapıp sınavı kazandıktan sonra sosyal medya işine devam etmemi söylüyor.

Sizce ne yapayım? Adam akıllı 1 sene boyunca güzelce ders çalışıp sosyal medyayi kullanmıyam mi?

Ne üzerine videolar atıyorsunuz?

Şu açıdan soruyorum, Instagram'ım falan yok ama YouTube'da takip ettiğim bazı insanlar var. Kız gözümün önünde tıp kazandı, okudu, bitirdi. Bu sürede video da attı. Nasıl çalıştığına, derslerine dair. Eğer formatınıza uyuyorsa hem ders çalışıp hem de sosyal medyayı böyle kullanarak harmanlayabilirsiniz.

anlaşılan o ki fazlaca zaman ayırıyorsun.
abin haklı
1 sene bekle sınavı kazan yine devam et.
kaçmıyorya biryere..

Ne üzerine videolar atıyorsunuz?

Şu açıdan soruyorum, Instagram'ım falan yok ama YouTube'da takip ettiğim bazı insanlar var. Kız gözümün önünde tıp kazandı, okudu, bitirdi. Bu sürede video da attı. Nasıl çalıştığına, derslerine dair. Eğer formatınıza uyuyorsa hem ders çalışıp hem de sosyal medyayı böyle kullanarak harmanlayabilirsiniz.
ders çalışma ilgili video atıyorum ama abim eskiden 8 saat ders çalışırken şu an buna aza indirdin diyor

anlaşılan o ki fazlaca zaman ayırıyorsun.
abin haklı
1 sene bekle sınavı kazan yine devam et.
kaçmıyorya biryere..
şey diyorum 22k takipciyi zor yaptım tekrar nasıl olacak. Abimde şey diyor eğer iyi istediğin okul olsa insanlar daha da merak edip daha hızlı takip kazanırsın diyor. önce diyor kendini geliştir diyor

X