Silikonlu yzl bayanlar beendiniz mi acaba?

Korku filmi kahramanı gibi hepsi makyaja gerek yok
Korku filmlerinde bunları oynatsınlar zaten herkes korkar

bence takıntılar bazen kötü sonuçlar verebiliyor. estetik hastalığına kapılmış bunlar biyeri düzelteyim derken birr yer kötü olmuş oram bura derken sonuç ortada bazı sanatçılar da var ceylan vs. gibi eseteik hiç yakışmıyo onlara doğalken daha iyiydiler.

ya kızlar bırakın Allah aşkına ne gecesi gün ortasında bile görsem korkarım şimdi bile çok ürktümeyvahedigeldismile o dudaklar ne ya korkunçtu bence öyle dudakları olan insanlar normal hale gelebilmek için estetik cerrahların kapısını çalar çok kötüydü Allahım sen akıl ver

hepsi de berbatlar. estetiği kıvamında kullansalardı böyle iğrenç gözükmezlerdi. çok komik bence. dudaklar filan.. :) ne desem bilemedim.

kokrtummm ya gece rüama giricek hepside:)))) hepsi kediyee benziioo nedense:KK70:

evet yaa travesti bence bunlar bülent ersoydan farkları yok :)))) aman kızlar yaa Allah korusun dalga geçiyoruz ama bende yüz gerdirmeyi düsünüyorum çok kararsızım valla Allaha karsı gelmis olmak istemiyorum.. istediğim yüz hatlarımı deistirmek deil Rabbimin yarattığı yüzümden çok memnunum ama iyi bakamadım o yüzden sarktı bu da benim suçum istediğim eski haline döndürebilmek..

bende ilerde yüzümü gerdirmeyi düşünüyordum, fakat böyle sonuç olurmu kızlar,ilerde bende travestiye benzersem,çoçuklarım benden kaçarlar.insana bile benzemiyorlar....mafoldumben

X