Silikon ve dikleştirme ameliyatı olup memnun kalmayanlar?

Bilginilendirme için yazıyorum, dr cahit vurala gittim muayene için x doktor fikrini almak istedim. Doktor öncelikle çok iyi çok dürüst bir doktor çok beğendim. Bana dedi ki silikon büyük gelmiş taşıyamamıssın ceplerinde iyice genişlemiş sana tavsiyem kendi doktoruna ol 50 cc küçült silikonunu mentor markaya geç motiva da iyi ama mentor ile daha iyi uyum sağlarsın. Tekrar aynı sarkma olur mu dedim hayır olmaz dedi silikondan dolayı ceblerin genişlemiştir tam oturacaktır dedi 😊

Cahit beyi aslında cat eyes için istiyordum gitmişken onun için de muayene oldum bana senin böyle bir ameliyata kesinlikle ihtiyacın yok dedi çok istersen ip askı yaparız dedi asistanına yapılmış ve öncesi sonrası gösterildi kız baya evrim geçirmiş. İp askı ücreti 25-30 bin bandında
Meme ameliyatı 150.000₺
Cat eyes için 145.000₺ fiyat verdi.
Açıkçası doktor çok içime sindi ben zaten kendi doktoruma revizyon olacaktım sadece fikir almak istedim cat eyes ameliyatından vazgeçtim ip askı yaptırıcam.

Merhaba bende cahit beyi araştırıyorum.Meme dikleştirme 360 lipo ve slim face olmak istiyorum.Genel olarak piyasa fiyatlarına göre pahalı bir doktor sanırım öyle anladım.Yoksa silikon mu pahalı.Gittiğiniz doktorlara kıyasla fiyatı nasıl sizce?

Merhaba bende cahit beyi araştırıyorum.Meme dikleştirme 360 lipo ve slim face olmak istiyorum.Genel olarak piyasa fiyatlarına göre pahalı bir doktor sanırım öyle anladım.Yoksa silikon mu pahalı.Gittiğiniz doktorlara kıyasla fiyatı nasıl sizce?
Merhabalar, gerçekten pahalı ve başarılı bir doktor:) kendim yaptırmadım kendisine ama yaptıran uzaktan tanıdığım var çok iyi olduğunu söylüyor hep. Benim doktor da meme konusunda gerçekten iyi ama benim şanssızlığım oldu fiyat konusundada benim doktordan bir tık fazla ya bana yüksek fiyat çekmedinin sebebi ben revizyon olucaktım. Revizyon her zaman pahalıdır. Ama size bir sey diyim mi estetik gerçekten şans işidir şansınız bol olsun.

X