Bahçe Bakımı ve Çiçekler Sıklamen bakimi

Orkide_sever

ORKIDE AŞK'tır ❤
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2018
5.937
21.456
20190425_214943.jpg
merhaba hanimlar. Bugun pazardan sıklamen aldim oldukca kucuk. Alirken saticiya sordum salon cicegi gunese koyma dedi netten baktim da bakim konusunda cok anlasilir ic acici seyler yok. Bir kac gun saksisini degistirmicem yeni sulamislar. Az kuruyunca birazcik daha buyuk saksiya alicam. Anlayan bakan yardimci olabilir mi?

merhaba,
Cafe vb yerlerde hep dışarda kullanılmış ve gayet mutlu yaşıyorlar.Benimki de açık balkonda,içerde bozuluyor.Saksı değiştirmemeniz iyi olmuş hem ortam hem saksı değişikliği stres yaratırmış,zaten köke gideceğine çiçeğe gitsin :)
Güzel günlerde büyütün,

merhaba,
Cafe vb yerlerde hep dışarda kullanılmış ve gayet mutlu yaşıyorlar.Benimki de açık balkonda,içerde bozuluyor.Saksı değiştirmemeniz iyi olmuş hem ortam hem saksı değişikliği stres yaratırmış,zaten köke gideceğine çiçeğe gitsin :)
Güzel günlerde büyütün,
Cok tesekkurler. 🤗 yalniz benim kapali balkonum falan yok. Balkona da koymak istemiyorum gozum gorsun guzelligini. ev icinde nerde tutarsam daha iyi olur?

Cok tesekkurler. 🤗 yalniz benim kapali balkonum falan yok. Balkona da koymak istemiyorum gozum gorsun guzelligini. ev icinde nerde tutarsam daha iyi olur?
Rica ederim,ben de çok bitki var ama biri bozulsa üzülüyorum:)
Güneşi direk uzun saat almayan ama çok aydınlık, esintili (sık pencere açtığınız )kalorifere uzak bir yer :)

X