Sigarayı bıraktıktan sonra 10 kg aldım

fafuli

Üye
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2022
11
4
46
Papatyalar 🌼merhaba,
Sigarayı bıraktım ve dört ay içinde 10 kg almışım canım çok sıkkın . Diyetisyen eşliğinde bir Diyete başladım Harfi harfine olmasa da büyük ölçüde verilen diyete uyuyorum ardından spor yapmaya başladım bir kaç gündür bir de güzellik merkezine gidip G5 cihazı ile Karın bölgemdeki yağları lenf direnaj ile beraber azaltmayı hedefliyorum.Dört günde 1 kg vermişim. moral ve motivasyona ihtiyacım var bana tavsiyeleriniz nelerdir?

Papatyalar 🌼merhaba,
Sigarayı bıraktım ve dört ay içinde 10 kg almışım canım çok sıkkın . Diyetisyen eşliğinde bir Diyete başladım Harfi harfine olmasa da büyük ölçüde verilen diyete uyuyorum ardından spor yapmaya başladım bir kaç gündür bir de güzellik merkezine gidip G5 cihazı ile Karın bölgemdeki yağları lenf direnaj ile beraber azaltmayı hedefliyorum.Dört günde 1 kg vermişim. moral ve motivasyona ihtiyacım var bana tavsiyeleriniz nelerdir?
İnşAllah zayıflarsın nasıl bıraktın sigarayı bende kilo almak istiyorum

*Diyetisyen eşliğinde bir Diyete başladım
* spor yapmaya başladım
* güzellik merkezine gidip G5 cihazı ile Karın bölgemdeki yağları lenf direnaj ile beraber azaltmayı hedefliyorum.
Allah bereket versin, daha ne yapacaksınız ki?
Dört günde bir kilo diye düşünmeyin, haftalık olarak ölcülün. Elbet kiloları verirsiniz bu kadar çabaya.
Motivasyon için tavsiyem yok ama netflixte oh my venus izleyebilirsin, tam diyet-spor-hedef kilo zamanı izlenecek,minik bir dizi En Büyük KK

Allah bereket versin, daha ne yapacaksınız ki?
Dört günde bir kilo diye düşünmeyin, haftalık olarak ölcülün. Elbet kiloları verirsiniz bu kadar çabaya.
Motivasyon için tavsiyem yok ama netflixte oh my venus izleyebilirsin, tam diyet-spor-hedef kilo zamanı izlenecek,minik bir dizi En Büyük KK
Yeni bir dizi iyi gaza getirir 👍

Günde 2 pakete çıkmıştım irademle bırakamadım sigara bırakma merkezinde bir saatte bıraktım tavsiye ederim
İlaç mı veriyorlar ne yapıyolar telefonda mı görüştünüz gittiniz mi

Papatyalar 🌼merhaba,
Sigarayı nasıl bıraktın acaba 😭😭

İlaç mı veriyorlar ne yapıyolar telefonda mı görüştünüz gittiniz mi
Verdikleri ilacı kullanmıştım 1 hafta kadar ama o ilacı hiç tavsiye etmiyorum ya tabi kişiye göre belki değişir ama beni manyak yapmıştı .bıraktım ilacı tekrar içmeye devam 😂

Verdikleri ilacı kullanmıştım 1 hafta kadar ama o ilacı hiç tavsiye etmiyorum ya tabi kişiye göre belki değişir ama beni manyak yapmıştı .bıraktım ilacı tekrar içmeye devam 😂
Evet ilaç iyi değil eşimde denedi onu ama yaralar falan çıkmaya başladı bıraktı bizde bi bıraksak ne iyi olur

Tebrik ederim. Ne yapıyorlar merkezde? gercekten en merak edilen detay bu sanırım.
Bio enerji ile sigara bağımlılığımı bıraktım. Sigara bağımlılığına yol açan dopamin reseptörlerini kapatıyor bu uygulama.spritüel Arkadaşlar kusuruma bakmasın 🤗Görevli kişi başımın üstünde Bir saatlik enerji çalışması yaptı ve sonra bana inansanda inanmasan da işe yarayacak dedi. Ben hiç inanmamıştım hatta sözleşmenin bir örneğini almak istedim işe yaramazsa tüketici hakları Derneği’ne giderim diye:) mutlaka irade göstermeniz gerekiyor ben başarılı oldum ama irademi de ortaya koydum. Diğer Sigara bırakma merkezleri de yine dopamin reseptörlerini kapatıyor fakat küçük bir aparat parmağınıza takıyorlar diye biliyorum.Bu tarz uygulamalar daha makul bunları deneyebilirsiniz

Evet ilaç iyi değil eşimde denedi onu ama yaralar falan çıkmaya başladı bıraktı bizde bi bıraksak ne iyi olur
Dopamin reseptörlerini kapatan bir merkeze gidip sigara bırakabilirsiniz.mutlaka irade göstermeniz gerekiyor ama. Bu merkezden özellikle ben sigarayı bırakamam diyen kişiler için ben böyle biriydim.Bıraktıktan sonra her gün 2,5 litre 3 litre su içtim fakat tatlı yedim spor yapmadım bu yüzden 10 kg aldım siz bunu yapmayın lütfen moralim çok bozuldu hiçbir kıyafeti kendime yakıştıramaz oldum yaza düğünüm var iyice canım sıkkın kilo veremiyorum

Dopamin reseptörlerini kapatan bir merkeze gidip sigara bırakabilirsiniz.mutlaka irade göstermeniz gerekiyor ama. Bu merkezden özellikle ben sigarayı bırakamam diyen kişiler için ben böyle biriydim.Bıraktıktan sonra her gün 2,5 litre 3 litre su içtim fakat tatlı yedim spor yapmadım bu yüzden 10 kg aldım siz bunu yapmayın lütfen moralim çok bozuldu hiçbir kıyafeti kendime yakıştıramaz oldum yaza düğünüm var iyice canım sıkkın kilo veremiyorum
Ben 38 kiloyum rahat bi 20 kilo almak istiyom

X